Притулок «SOS» у Пирогові: хто жорстоко відстрілює собак під Києвом

Вже рік тварини потерпають від озброєних нападів. 

marek-prygiel-51394

Товариство захисту тварин «SOS» регулярно отримує погрози від так званих «догхантерів». Від січня 2017-го невідомі періодично приїжджають до їхнього притулку у Пирогові на околиці Києва і стріляють в собак з вогнепальної зброї. 

«Перший обстріл стався минулоріч на Водохреща. Потім почалися отруєння ізоніазидом. Для людей це ліки від туберкульозу. Для собак – смертельна отрута. Наявність речовини підтвердила експертиза. Наші тварини нікому з місцевих не заважають. Притулок розташований на відокремленій території щонайменше на відстані кілометру від найближчого житла», – розповідає президент Товариства захисту тварин «SOS» Тамара Тарнавська. 

Притулок для тварин «SOS» у Пирогові діє вже 20 років. Зараз тут знаходять прихисток 1026 собак і 328 котів. Сюди також приходять собаки зі сусідніх сіл. Працівники їх підгодовують. Довкола території для них облаштували будки.

Невідомі розстрілюють саме тих чотирилапих, які живуть довкола притулку.  

«Приїжджають машинами на євробляхах. Ми фіксуємо усі номери. Неодноразово зверталися в поліцію. Але реакції жодної», – говорить Тамара Тарнавська.  

26540450_1856420521095584_349003360_o

Тим часом у мережі поширюють фото вбитих і поранених тварин, що шокують. Люди, які називають себе зоозахисниками, влаштовують біля притулку акції, не попереджаючи саме товариство захисту тварин «SOS». А у коментарях журналістам наголошують: розстріли влаштовують пов’язані із київським міським головою забудовники, аби захопити територію. Сюжети про ситуацію довкола проблеми притулку вийшли на 24 каналі  і 5 каналі. Одним з активістів, які наполягають на причетності мера Кличка, є його публічний противник Віталій Черняховський. 

Чи підтвердиться роль забудовників у нападах на притулок чи трагедію з тваринами навмисне політизують, ми з’ясовуватимемо надалі. Стежте за оновленнями. 

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий