Про емоції котів: чи розумієте ви, що хоче розповісти улюбленець?

На думку спеціалістів, коти здатні видавати близько 60 різних звуків. Але, окрім звуків, щоб передати свої емоції та почуття, коти також використовують різноманітні жести. Наприклад, тремтячий хвіст улюбленця демонструє любов до вас. А якщо він починає опускатися, це свідчить про зміну настрою.

Ви помічали, як улюбленець переходить від кімнати до кімнати разом з вами? Таким чином товариські тварини намагаються контролювати дії людини. Погойдування хвостиком – це ознака того, що тварина вагається і не може визначити пріоритетне бажання. Як тільки вибір буде зроблений, кіт перестане погойдувати хвостом.

Якщо у тварини навіть у сонячний день розширилися зіниці, це свідчить про сильний інтерес до чогось або про те, що вона перебуває у грайливому настрої. Про зацікавленість кота свідчать і вуса, що стирчать уперед. Але якщо вони дивляться назад, будьте певні, що тварина налякана і уникає дотиків зі своїм власником або іншими людьми.

Про нервовий стан улюбленця свідчить дрібне сіпання вух. Але навіть у такому стані кіт може просто сидіти та спокійно спостерігати за оточенням. І якщо почати тварині заважати у цей момент, можна легко отримати від неї шипіння або удар лапками.

Коли котик доглядає за своєю шерстю, він стає неймовірно зосередженим і тамує агресивність (якщо є, звичайно) та розмірковує про те, який стиль поведінки потрібно обрати.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий