Прогулянки з собакою продовжують життя

Чотирилапі сприяють довголіттю. Регулярні прогулянки з собакою на свіжому повітрі позитивно впливають на здоров’я літніх людей. Особливо це стосується чоловіків.

Помірна фізична активність упродовж 30 хвилин щодня, якою цілком може слугувати прогулянка із домашнім улюбленцем, знижує рівень смертності серед населення похилого віку на 17 відсотків.

Це довели вчені. Результати дослідження опублікував Британський журнал спортивної медицини, інформує EurekAlert. Упродовж п’ятьох років науковці спостерігали за станом здоров’я 1181 чоловіка. Середній вік учасників дослідження складав 78 років.

dog-walking-1070076_960_720

А шотландські вчені з Сент-Ендрюського університету виявили, що власники чотирилапих загалом почуваються молодшими, здоровішими і переважно не схильні не депресій. Дослідження показали: господарі собак мають майже такі самі показники здоров’я, як у людей, молодших на 10 років.

Домашній улюбленець стає приводом для регулярних прогулянок у будь-яку погоду. Власники тварин не почуваються самотніми і не вважають, що їм може загрожувати небезпека.

Собаки стають нашими компаньйонами и наповнюють життя змістом. Погоджуєтеся? Поділіться цим фактом з друзями!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий