Річні підсумки роботи Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО» (ІНФОГРАФІКА)

Ми підготували річні підсумки роботи Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО». Читайте далі, кому і як вдалося допомогти протягом цього року наполегливої роботи.

За час проведення ініціативи на складну територію було відправлено 24 100 кг сухих кормів від компанії Kormotech, №1 у сфері харчування тварин в Україні. Ми нагодували понад 7 тисяч тварин у 15 містах Донбасу.ATO_inforgaphic2-06_opt

Згуртована робота кожного волонтера, партнера та усіх небайдужих людей допомогла врятувати цих чотирилапих від голоду в такі складні часи. Крім такої допомоги, Всеукраїнська ініціатива «Не залишай нас в АТО» допомагала інформаційною роботою, завдяки якій вдалося вивозити та прилаштовувати евакуйованих тварин в інших містах України.

«З часу заснування «Не залишай нас в АТО» ми пізнали чудових людей, з якими зробили багато добрих справ, – говорить координатор ініціативи Катерина Ковалюк. – Довкола біди на Сході згуртувались власники тварин, волонтери, журналісти, представники зоомагазинів зі всієї України. А також згуртувалась команда Kormotech. Пишаюсь тим, що ми створили живий ланцюг допомоги. Крім безпосередньої допомоги кормами, вдалось прилаштувати десятки тварин і зібрати тисячі гривень для притулків та волонтерів».

Дивіться тут список тих, хто вже отримав допомогу від ініціативи. Також, долучайтесь до збору коштів для притулків та зоозахисних організацій, які працюють на Донбасі.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий