Розплідник для собак, що опинився на лінії фронту, отримав місячний запас корму для вихованців

допмога розпліднику у Новотроїцькому 2Містечко Новотроїцьке розташоване вздовж Маріупольського шосе, воно опинилось посеред фронту, адже всі снаряди летять, фактично, над головами у мешканців. У таких умовах уже майже рік живе розплідник, який займається розведенням і вихованням німецьких вівчарок.  Нещодавно чотирилапі отримали 375 кг сухих раціонів ТМ «Клуб 4 Лапи», щоб бути ситими і здоровими.

Валерія Щетинкіна, власниця розплідника “ДонСніко“, розповідає, що такого запасу її вихованцям вистачить на місяць, адже загалом у неї – 33 собаки. Ця порода службова, тож всі тварини виростають великими і активними, та й апетит у них добрячий!
допмога розпліднику у НовотроїцькомуЗа останні місяці чотирилапим тут довелось пережити чимало, обстріли тривають постійно, над головою літають снаряди «Градів», але вихованці розплідника всі ці події переживають із мужністю.

«Спочатку обстріли були десь далеко, наші тварини взагалі не реагували – вони просто не розуміли, що це може бути небезпечно, – говорить Валерія. – А коли вже снаряди потрапили у наше житло, тоді ми вже перелякались. У нас на територію потрапило кілька снарядів, четверо собак були поранені. Коли це все відбулось, коли снаряд впав, то тварини, ясна річ, розбіглись в різні боки. Малюки встигли сховатись у буді, а одна дівчинка із цуценятами навіть вискочила за територію, але за дві години повернулась додому і малих привела.

собачка з розплідника у НовотроїцькомуАле нам пощастило, що всі вижили і здорові, бо поранені собаки були у м’які тканини. Правда, було таке, що кульгали, поки рани загоювались, але зараз вже бадьорі, бігають! З тих пір більше ніхто нічого не боїться, коли снаряди над головами летять, то мої собаки на них лише ричать так, із обуренням».
У розпліднику говорять, що останнім часом з харчуванням тварин були проблеми, бо поставки корму відбувались, властиво, з перебоями. За словами Валерії, вони почуваються як на передовій, адже  їхнє місто знаходиться майже біля лінії зіткнення, а відразу біля собачка з розплідника у Новотроїцькому 2території розплідника розташований блок-пост. «У нас 33 тварини, більшість з них уже дорослі і дуже великі, тож наш щоденний раціон для всього розплідника – близько 12 кг сухого корму, – розповідає кінолог. – В останній час було важкувато, тому підгодовували крупами, а також курячими кістками. Але ж для них кістки це не дуже корисна їжа, у тварин почалися розлади… Ми дуже вдячні за таку допомогу! Нам цих раціонів, без домішок, вистачить на місяць, тож ми дуже задоволені!»
Нагадуємо, що Всеукраїнська ініціатива «Не залишай нас в АТО» відправила на Донбас ще 4 т. сухих кормів для вихованців тамтешніх розплідників в якості єдиноразової допомоги. Більше про ініціативу читайте тут 

Коментування на даний момент заборонено

Обсуждение закрыто.