Серійні вбивства кошенят у Києві. Зоозахисники домоглися розслідування

У Києві пікетували Святошинське районне управління поліції з вимогою провести розслідування жорстокого вбивства кошенят і відкрити кримінальне провадження. Слідчі допитали свідків.  


1026943528

Сьогодні, 21 серпня, о 10:00 близько 50 активістів зібралися біля Святошинського управління поліції у Києві. Заклик про пікет опублікувала у Facebook керівниця Товариства захисту тварин “За життя” Яна Ренк.

Попередньо зоозахисникам повідомили про тіла трьох закатованих кошенят на вул. Григоровича-Барського, 3. Тварин знайшли у пакеті, обмотаних скотчем, з переломами кінцівок і виколотими очима. За словами мешканців будинку, це не перший випадок. До цього тварин ховали.  

Зоозахисники звернулися до поліції, але зіштовхнулись із небажанням патрульних викликати слідчо-оперативну групу і діяти за інструкцією. На вимогу активістів, тіла кошенят забрали для експертизи.  

90% вбивць тварин потім переходять на людей, це вже доведено. Серійні вбивства особливо небезпечні для суспільства. Треба бити на сполох. Поліція не дуже зацікавлена у справах щодо тварин, коли по людях багато не розслідувано. Але якийсь покидьок скоїв низку жахливих злочинів, і є закон, який має його покарати”, – зазначають організатори пікету.

Відтак, сьогодні зранку небайдужі зібралися біля місцевого управління поліції із вимогою розпочати слідство.

Близько 12:00 до людей вийшов начальник слідчого відділу. Домоглися виїзду криміналіста для експертизи тіл та направлення на ветеринарну експертизу коштом активістів. Процедура триватиме 3-4 дні.

Результатом пікету стало відкриття кримінального провадження.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий