Ще більше турботи, ще більше любові до тварин

Українська компанія №1 у сфері харчування тварин Kormotech підписала контракт на співпрацю зі словенською фармацевтичною компанією KRKA, одним з світових лідерів ринку генеричних мед- та ветпрепаратів.0521b269cc9fe49268349fd18a20c724

Спираючись на вагомий досвід роботи в Україні та світі компанії об’єднали свої зусилля, внаслідок чого було сформовано «пакет відповідального власника», який буде просуватись в зоомагазинах та ветеринарних клініках України. 

В нього увійшли високоякісні дієти та ветеринарні препарати, що є необхідними для забезпечення здоров’я чотирилапих улюбленців. Kormotech пропонує сухе та вологе суперпреміальне харчування під ТМ «Optimeal». KRKA, у свою чергу, препарати «Фіприст» (від бліх та кліщів) та «Дехінел» (від гельмінтів).

«Основною цінністю компанії Kormotech  є любов до тварин. А любов – це правильна, гармонійна турбота. Українського власника кота чи собаки потрібно навчати відповідального ставлення та грамотного догляду за твариною. – стверджує керівник компанії Kormotech Ростсилав Вовк.  Співпраця з міжнародними гравцями дає нам можливість дати готове рішення високої якості та, відповідно, швидше змінити систему. Окрім препаратів та харчування ми плануємо додати в пакет відповідального власника засоби по догляду та інше. Та не все одразу. На все свій час»

 

Довідка:

Компанія Kormotech понад 12 років працює на ринку товарів для тварин.  Kormotech – це два високотехнологічні заводи, що виготовляють сухі та вологі корми для котів та собак, рівних яким немає в Україні. Компанія належить до трійки лідерів українського ринку кормів для домашніх улюбленців. Виробничі потужності розташовані на Львівщині, де і виготовляються перші українські торгові марки кормів для котів і собак. Компанія реалізовує свою цінність любові до тварин не лише завдяки якісній продукції, а ще й низкою соціальних проектів, покликаних зробити життя чотирилапих в Україні кращим.

Компанія КРКА є однією з провідних компаній-виробників генеричних лікарських засобів у світі. Основним видом діяльності КРКА є виробництво та продаж рецептурних лікарських засобів, нерецептурних лікарських засобів та препаратів ветеринарного призначення.

 

За додатковою інформацією звертайтесь:

Катерина Ковалюк, керівник служби зі зв’язків з громадськістю

kate.pr@kormotech.com.ua

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий