Шляхетний джентльмен і тендітна пані: собаки ЛКП «Лев» шукають нових господарів!

Дивує, наскільки ж харизматичними є собаки, що чекають на нову родину в ЛКП «Лев». Ми вже знайомили вас із темпераментними дівчатками, відданими хлопчиками та активними життєрадісними цуценятами. Цього тижня представляємо справжній собачих леді та джентльменів. Дивіться!

Цей хлопчик вирізняється своєю інтелігентністю. Опікуни ЛКП «Лев» говорять, що такого чемного собаку треба ще пошукати. На жаль, доля завела його на вулицю, однак він міг би стати вашим вірним другом і жити в родині! Він маленький, спокійний, мудрий та ненав’язливий. Усі називають його собачим джентльменом. «Мені здається що саме жінка має бути його хазяйкою. Він такий чемний, вихований, врівноважений та надійний», – говорить про собаку опікун Марина.

Цей пес – друг, сторож та співрозмовник, він найкращий слухач та зберігач всіх ваших таємниць. Хочете дізнатись більше про нього? Телефонуйте опікуну Марині: 063-941-2518 або 095-138-4758.

Для цієї особливої чотирилапої пані потрібен дуже особливий господар. Ця собака незряча, тому потребує особливої уваги та піклування. Вона молоденька, привітна, ласкава та ніжна. Як і будь-яка молода собачка хоче гуляти, бігати, нюхати, бавитися та любити свою ніжну відповідальну господиню. Ця тварина віддасть усю свою любов тій людині, яка щиро полюбить її. Волонтери ЛКП «Лев» наполягають, що цю дівчинку віддадуть лише у найвідповідальніші руки. Дзвоніть опікуну Марині, аби дізнатись деталі: 063-941-2518 або 095-138-4758.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий