Шукаєте вірного друга? Муся і Білосніжка чекають на вас!

Чи можна пройти повз таких красунь? Звичайно, ні! Саме зараз у вас є унікальний шанс стати щасливим господарем і вірним другом для когось із цих чарівних створінь.

Давайте знайомитись, адже такі красуні вас точно зацікавлять!

Муся – ще щенятко, їй 3,5 місяці, тому вона особливо потребує піклування, виховання і багато часу від нових господарів. Волонтери наполягають, що віддадуть красуню лише в хороші турботливі руки. Тварина дуже активна, любить облизувати всіх навколо – виявляє свою любов до світу і людей. Крім того, Муся – це просто вихор, адже вона непосидюча, активна, енергійна. Більш за все любить бавитись і бігати, тому волонтери рекомендують забрати її в приватний будинок із двором.

Муся проглистована, оброблена від паразитів, детальніше про це пухнасте щастя розповість опікун Марина: 067 493 68 81, 093 760 23 34

А от Білосніжка – уже поважна пані. Втім, за словами волонтерів, ця красуня не поступиться і молоденьким тваринам в своїй енергійності й активності. «Білосніжка невибаглива, їсть небагато, привчена гуляти на повідці, дружня до інших собак», – розповідають про неї волонтери.

Вони відзначають, що Білосніжка має добрий характер, але і охороняти територію вміє – зустрічає дзвінким гавкітом усіх перехожих. Білосніжка вже побувала у грумінгу, пройшла стерилізацію та вакцинацію. І з нетерпінням чекає на свою людину.

Познайомитися з Білосніжкою можна на ЛКП «Лев» на вул. Промисловій, 56. Графік роботи: щодня без вихідних з 08:00 до 20:00. Деталі можна дізнатись за телефоном: (068) 5354545.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий