Ситі та щасливі: тварини на Донбасі отримали смачні гуманітарні вантажі

Ситі та щасливі собачки і котики з притулків Донеччини передають вітання! Днями вони отримали смачні вантажі від Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО» і тепер будуть ласувати смаколиками.

Тварини ситі, а волонтери задоволені – саме так можна коротко говорити про цю новину, адже днями кілька притулків на Донеччині отримали понад тонну сухих кормів від компанії Kormotech у межах Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО».

Смачні та поживні вантажі приїхали у Добропілля, в місцеве Товариство захисту тварин «Вірність». Першими порціями смаколиків місцеві тварини уже встигли поласувати, дивіться, як це було!

Також свої вантажі отримали тварини, що знаходяться під опікою волонтерів Красноармійського товариства захисту тварин. Місцеві чотирилапі отримали кілька сотень кілограмів сухих кормів від Kormotech і, за словами волонтерів, дуууже задоволені такими подарунками!

Крім цього, корми уже доставлені у Бердянську Службу захисту тварин, яка приймає у себе чотирилапих «біженців» із зони АТО. «Хочемо висловити величезну вдячність компанії за незамінну допомогу притулку при «Службі захисту тварин» міста Бердянська за те, що ви надіслали корми нашим котикам і собачкам. Ми дуже раді, що у світі є такі люди, небайдужі до тварин і природи!» – говорять волонтери.

Донецький центр захисту тварин «Зоозахист», що переїхав з окупованого міста в Димитров, також отримав свою партію смачних гуманітарних вантажів.

Тішимось за всіх ситих чотирилапих на Донеччині та з нетерпінням чекаємо доставки ще кількох  гуманітарних вантажів!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий