Скоро Україна святкуватиме День «Візьми собаку на роботу»!

Ви вже відчуваєте, як наближається цей День? Загальноукраїнське свято – IV День «Візьми собаку на роботу» відбудеться уже 1 липня! Вчетверте проведення такого Дня, протягом якого собаки супроводжують своїх господарів на їхні робочі місця, ініціює компанія Kormotech.13530673_1134230079949408_701241305_n

Усі ми, власники собак, із тяжким серцем йдемо на роботу, залишаючи вдома свого улюбленця. Однак, 1 липня все зміниться, адже українці святкують День «Візьми собаку на роботу» і проводять цю незабутню п’ятницю разом зі своїми чотирилапими!

Традиція офісів, дружніх до тварин, походить з США, де приводити на роботу свого собаку часто вважається буденністю. Водночас, собаки – це невід’ємна частина нашого життя і нашого суспільства тут, в Україні. І для того, аби подарувати нашим улюбленцям день, сповнений пригод, пропонуємо почати з малого – з щорічного Дня «Візьми собаку на роботу».

Компанія Kormotech, яка  має офіс, дружній до тварин (так-так, працівники можуть привести свого собаку на роботу в будь-який день!), ініціює це свято, аби показати іншим колективам, що собака на роботі – це весело, безпечно і класно! Тому 1 липня долучайтесь до святкування і даруйте свято собі й колегам!

Перед святкуванням обов’язково ознайомтесь із технікою безпеки і нашими корисними порадами, аби ніщо не зіпсувало цей День, які ми опублікуємо незабаром.

Крім цього, кожен учасник Дня «Візьми собаку на роботу» має можливість отримати подарунок!

 

Що потрібно робити?

  1. Взяти собаку на роботу 1 липня
  2. Сфотографувати улюбленця на своєму робочому місці
  3. Викласти фото на свою сторінку у Facebook з хештегами #club4paws #собаканароботі (за цими обома хештегами буде відібрано учасників конкурсу).
  4. Зібрати якомога більше вподобань до свого фото
  5. Заповнити онлайн-форму для отримання подарунка (заохочувальний подарунок – отримає кожен учасник)
  6. Учасники, чиї фотографії зберуть найбільшу кількість вподобань отримають гарантовані подарунки (підрахунок та визначення переможців (1-3 місце) відбудеться 4 липня о 12:00)

Конкурс триває з 1 липня 2016 року по 4 липня 2016 року (12:00)

Є запитання? Пишіть нам на office@kormotech.org.ua або на наші сторінки у соціальних мережах Facebook та ВКонтакте! Разом веселіше, тож пропонуйте друзям долучитись до такої доброї події!

Тож, ви візьмете свого улюбленця на роботу?

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий