Смачні та популярні українські корми для тварин

Компанія Kormotech (ТМ «Optimeal», «Club 4 Paws») перший український виробник харчування для тварин,  розширяє виробництво вологого корму. Відтак, у квітні 2016, у Львівській області (с. Прилбичі) компанія запускає вже 2 лінію з виробництва вологих кормів для котів і собак.

«Це наш успіх, адже це реакція на попит. Наші продукти подобаються чотирилапим. І мова йде не лише про вітчизняний ринок, а й про європейський, – говорить директор компанії Ростислав Вовк. – Рішення подвоїти потужності було прийняте в кінці минулого року. Тож з 1 квітня 2016 наш завод із виготовлення вологих кормів вироблятиме 16 тисяч тон продукції. А отже, ми зможемо нагодувати вдвічі більше «поціновувачів вологого корму».

Така прихильність чотирилапих до кормів від компанії Kormotech – плід сумлінної роботи над рецептурами та дуже високих стандартів виробництва. Вітчизняні корми для котів і собак є натуральними та виготовляються на основі добірних м’ясних продуктів. Доводять це не лише коти, але й люди! В мережі можна знайти сюжет, де журналіст та блогер Юлія Савостіна робить аудит виробництва компанії та особисто дегустує корм.

«Ми – соціально відповідальна компанія. Тому виробляємо якісні та натуральні корми, аби кожен чотирилапий, який їх споживає, був ситим, здоровим і активним. Таким чином ми втілюємо в життя нашу головну цінність, любов до тварин», – зазначив Вовк.

 

Інформаційна довідка

Компанія Kormotech понад 12 років працює на ринку товарів для тварин.  Kormotech – це два високотехнологічні заводи, що виготовляють сухі та вологі корми для котів та собак, рівних яким немає в Україні. Компанія належить до трійки лідерів українського ринку кормів для домашніх улюбленців. Виробничі потужності розташовані на Львівщині, де і виготовляються перші українські торгові марки кормів для котів і собак. Компанія реалізовує свою цінність любові до тварин не лише завдяки якісній продукції, а ще й низкою соціальних проектів, покликаних зробити життя чотирилапих в Україні кращим. Понад 25 000 кг безкоштовних кормів від Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО» відправлені на Донбас з листопада 2014 року. Дізнайтесь більше про соціальні проекти від «Кормотех» на нашому блозі!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий