Собака-терапія, серйозний охоронець та ніжний друг, – собаки ЛКП «Лев» чекають на нових господарів!

Дуже різні та такі прекрасні собаки з ЛКП «Лев» шукають новий дім! Кожна із цих тварин особлива, тож і шукає друзів із різними особливостями. Хтось потребує вірного товариша, інший – компаньйона для бешкетування… Дивіться коротку інформацію та обирайте собі вірних чотирилапих друзів!

лизаЛіза, одна із вихованців опікуна Марини Путіліної. Ліза – молода, велика, сильна і красива собачка із надзвичайно життєрадісним характером. Собака-друг, який завжди підтримає у всіх радісних витівках, зрозуміє господаря з пів-слова, виконає його команди. Марина називає Лізу собакою-терапією  від нудьги та смутку.

Море позитиву та доброзичливої енергії подарує своїм новим власникам Ліза. Адже вона – собака-свято без всіляких образ та претензій. Стерилізована та вакцинована, має ветеринарний паспорт. За детальною інформацією про Лізу звертайтесь за телефоном 063-941-2518 або 095-138-4758 (Марина).

саломонПро Саломона ми вже писали раніше, утім, йому досі не випало щастя знайти нових господарів. Він дуже і дуже чекає на них! Саломон – метис вівчарки, чорного забарвлення. Собаці 3 роки.

Марина, яка опікується ним, із гордістю говорить, шо він супер-серйозна охорона. Зараз він не довіряє людям, а підкорятися буде тільки мудрому господарю. Саломон врівноважений, впевнений та серйозний. Він вакцинований, має ветеринарний паспорт. Наявність вольєра обов’язкова!

Телефон опікуна: 063-941-2518 або 095-138-4758 (Марина).

Марік – маленький, молодий, красивий, дуже скромний та тихий песик. Він ніколи нікого не зачіпає, котики сплять в нього на животі. Він настільки чемно себе поводить, що його голосу не чути взагалі. Це ласкавий, ніжний, відданий друг та терплячий слухач всіх ваших проблем. Марік – це тепла грілка під боком та люблячі, сповнені співчуття очі, які уважно дивляться на вас. Вакцинований, має паспорт.

Деталі дізнайтесь в опікуна: 063-941-2518 (Марина).Марік

Заходьте на офіційну сторінку ЛКП «Лев», аби дізнатись, хто ще з вихованців шукає дім!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий