Собаки на ЛКП «Лев» чекають новорічного дива. Подаруйте їм казку і нову родину!

Дивіться далі кілька актуальних пропозицій для тих, хто шукає собі вірного друга. Ми традиційно публікуємо актуальну та перевірену інформацію від волонтерів ЛКП «Лев», аби як можна більше чотирилапих знайшли для себе нові родини і отримали безмежну любов і турботу. Читайте далі, хто саме сьогодні шукає новий дім!

Досі чекає на нового господаря чарівна собачка Лінда. Ця тварина особлива. Такої допитливої істоти ще пошукати! Вона має невеликий розмір, розумна, дотепна та весела. Лінда буде відданим другом, компаньйоном та охоронцем свого подвір’я. Швидко опановує команди, любить вчитися, тому рекомендується в сім’ю, де діти люблять собак. Лінда тягнеться до людини, довіряє їй та буде ніжним другом та веселим компаньйоном в сім’ї.Лінда

Цій тварині цікаво все: як готується їжа, як вмикається радіо, та багато іншого. Лінда дуже музикальна: прислухається до звуків музичних інструментів. «Ми гуляємо з Ліндою біля музичного училища, і вона зупиняється та уважно слухає звуки музичних творів. Дуже мила, лагідна та слухняна собаця», – говорить опікун Марина.

Ще один чотирилапий вихованець ЛКП «Лев» шукає дім. Це пес середнього розміру, чорний, кудлатий та дисциплінований. Він доброзичливий, неметушний та дотепний, буде надійним сторожем та вірним другом. Добродушний та обережний з дітьми,   він  має досвід охорони своєї території.  Вакцинований, має ветеринарний паспорт. Рекомендується на вольєрне утримання з вільним вигулом.

другий собака2

Невелика короткошерста та зовсім молоденька собачка: лагідна ніжна та дотепна. Любить весело стрибати та давати лапку. Дуже привітна та доброзичлива. буде другом для дитини або компаньйоном  для тих, хто любить собак.

остання собака

Хочете більше дізнатись про цих чотирилапих? Телефонуйте! 063-941-2518 або 095-138-4758 Марина

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий