Собаки з ЛКП «Лев» шукають нових господарів!

Не перестаємо дивуватись, які ж чудові, добрі та симпатичні собаки, яких доля полишила без родини, шукають нових друзів! У всіх цих створінь тяжка доля: вулиця, у когось – травми і довге лікування. Проте зараз вони мають унікальний шанс – шанс на щастя й люблячу родину. Подивіться у їхні очі, можливо, саме цей чотирилапий стане вашим вірним другом!

Ліза

Ліза

Про собачку Лізу ми вже писали кілька разів. Втім, вона досі перебуває в пошуках своєї нової родини. Волонтери і опікун Марина відгукуються про це створіння дуже позитивно, кажуть, що Ліза й мухи не скривдить – така добра душа! «Ліза шукає доброго господаря. Собака не зла! Охороняти від людей не буде! Буде охороняти від чужих собак та від горобців!» – говорить опікун Марина.

За її словами, Ліза – це бурхливий водоспад позитивної енергії та бажання догодити господарю. Ця тварина точно не дасть вам сумувати та лежати на дивані!

Ліза, в першу чергу, вірний друг, яка буде любити свого господаря усім своїм щирим собачим серцем. Тварина вакцинована та стерилізована. Якщо маєте бажання дізнатись більше про Лізу, телефонуйте: 063-941-2518 або 095-138-4758, Марина.

Ральф

Ральф

Молодий і розумний пес Ральф шукає нову родину! Ральфу не більше двох рочків, але він уже знає, що таке бути вірним другом та охоронцем свого господаря. Водночас, Ральф дуже сумний… Напевно, усі собаки, які не мають люблячих друзів, сумують через це. Подаруйте йому сім’ю та зробіть його щасливим! Детальніше – за телефоном: 063-941-2518 або 095-138-4758, Марина.

Лисичка

Лисичка

Про Лисичку ми вже писали, однак, це чарівне дитятко досі не має нового господаря. Справа в тому, що Лисичка 4 місяці тому перенесла операцію, у тварини був перелом тазу. Тепер Лисичка видужала і стала активною собачкою, дуже тішиться всьому, бігає та голосно гавкає на усіх, хто наближається до її території. Волонтери рекомендують її на вольєрне утримання з вільним пересуванням своєю територією. Вакцинована та стерилізована. Телефон опікуна 063-941-2518 або 095-138-4758, Марина.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий