Собаки з проекту «Друг Героя» склали тести на терапевтів

Ще кілька чотирилапих учасників унікального проекту «Друг Героя» склали іспити, аби називатись собаками-терапевтами. Тепер вони зможуть займатись реабілітацією ветеранів АТО та допомагати їм прилаштуватись до життя після війни. До речі, ви маєте змогу допомогти цьому прекрасному проекту. Як саме, читайте далі!

По-перше, унікальний проект «Друг Героя» триває в Україні вже кілька років і займається реабілітацією воїнів АТО за допомогою спеціально навчених собак. По-друге, для розширення території охоплення проекту, необхідно зібрати 200 тисяч гривень. Понад половина суми уже зібрана благодійниками, тож долучайтесь до проекту і ви! Деталі тут.

На початку лютого у Чернігові кінологи провели тестування собак-учасників проекту. Відбирали тих, хто буде реабілітовувати ветеранів АТО, а також хворих діточок. Чотирилапі терапевти проходять спеціальне навчання і тому мають пройти відповідні іспити та отримати сертифікати. Зазвичай, собаки-терапевти навчаються правильної та спокійної поведінки, можуть вивести людину зі стану шоку чи стресу при пост-травматичному синдромі, можуть подавати ліки абощо.

В основному ж, терапевти проекту «Друг Героя» помагатимуть пацієнтам своєю ніжністю та любов’ю. Наразі головне завдання собак – зберігати тишу та навчитися перетворюватися на велику м’яку іграшку. За словами кінологів, відбір проходять одиниці, потім уже готових каніс-терапевтів поділять на професії.

Деякі собаки безпомилково відчувають раптовий ріст рівня цукру в крові пацієнта, хтось зможе передбачити напад епілепсії. Ретривер Нессі спеціалізуватиметься на дітях, а боксер Еля – на реабілітації воїнів АТО після полону. Власники собак, які привели своїх домашніх улюбленців на тести, розповідають, що робота каніс-терапевта виснажлива: після годинного сеансу собака спатиме півдня без задніх лап.

Тварини забирають на себе частину негативної енергії, але лікувальний ефект того вартий. Допомагайте проекту тут.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий