Сьогодні стартує конкурс #ні_какулям! Дізнайтесь тут, як отримати подарунки!

Сьогодні наші партнери з Dog-Friendly City і наша улюблена ТМ «Club 4 Paws» розпочали конкурс #ні_какулям! Для участі у конкурсі потрібно лише надіслати своє фото, тож поспішайте, аби отримати подарунки!12552622_436467859883964_559592694521058100_n

ТМ «Club 4 Paws» разом із львівською громадською організацією «Dog friendly city» розпочинає корисний і актуальний проект – задля підтримки чистоти на вулицях міст проводиться інтерактив #ні_какулям! Пропонуємо і вам долучитися до нього! Триватиме конкурс з 26 січня до 4 лютого 2016 року. «Наша мета – підтримка чистоти на вулицях міст, – говорять організатори з Dog-Friendly City і ТМ «Club 4 Paws» – Беріть участь в інтерактиві, підтримуйте наші починання і вигравайте подарунки».

Відповідальним господарем бути не лише легко і приємно, за це можна ще й отримати подарунки! А саме:

1 місце: 12 кг раціонів, невеличка сумка, пакети для прибирання.

2 місце: 6 кг раціонів, маленька сумочка для снеків.

3 місце: 3 кг раціонів, пакети для прибирання.

Приз глядацьких симпатій (отримає той учасник, чия світлина з собакою назбирає найбільше вподобань): 3 кг раціонів, сумочка для снеків, пакети для прибирання.

 

Аби взяти участь в конкурсі необхідно:

Вподобайте та поширте на своїй Facebook сторінці зображення, що закликає дотримуватися чистоти на вулиці.

Розмістіть фото у себе на сторінці, на якому зображені ви зі своїм собакою, з хештегом #ні_какулям!

Увага: щоб організатори побачили ваш хештег, зробіть стрічку новин відкритою для всіх.ава

Розіграш проводиться 5 лютого об 11.00 методом рандомного (випадкового) вибору серед учасників, що виконали вказані вище умови. Обирається три переможці.

Переможці розіграшу зобов’язані протягом 72 годин надати організаторам контактну інформацію. Якщо ж протягом 72 годин переможець не відгукується, то його подарунки передаються наступному у списку після 3-х переможців.

Щоб отримати приз глядацьких симпатій, зробіть скріншот свого посту зі світлиною разом з собакою. Важливо, щоб було чітко видно кількість вподобань. Надішліть організаторам цей скріншот до 18:00 4 лютого 2016 року на електронну адресу office@club4paws.com.ua.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий