Сотня чотирилапих у Добропіллі уже отримала смачні подарунки від ініціативи

Гуманітарний вантаж, який був відправлений Всеукраїнською ініціативою «Не залишай нас в АТО» у прифронтове Добропілля, вже доставляється чотирилапим у міні-притулках міста.

Вже понад сотня котів і собак отримали смаколики від Всеукраїнської ініціативи. Про це розповів представник Товариства захисту тварин «Вірність» Андрій Климов. Протягом останніх днів він займався доставкою подарунків від «Не залишай нас в АТО» у міні-притулки та домашні притулки міста.

«Ми отримали від ініціативи 300 кг раціонів і роздали вже більше половини цього вантажу, – розповідає він. – У нас залишилось лише по кілька мішків, бо через погодні умови важко було встигнути з усіма роздачами. Але смачні подарунки отримали вже три міні-притулки, домашній притулок і кілька опікунів, які годують тварин, що живуть на вулиці. Ми дуже вдячні львівській компанії «Кормотех» за таку суттєву допомогу у ці важкі часи».

За скромними підрахунками, більше сотні тварин уже отримали подарунки. Це 80 вихованців міні-притулків, 20 чотирилапих, що живуть у домашньому притулку, а також ті тварини, яких підгодовують на вулиці.

Нагадаємо, що Всеукраїнська ініціатива «Не залишай нас в АТО» триває з листопада 2014 року. За цей час на Донбас було відправлено понад 16 т. сухих кормів від українського виробника, компанії «Кормотех».

Коментування на даний момент заборонено

Обсуждение закрыто.