Стартує реєстрація домашніх собак у Львові! Незареєстрованого песика можуть конфіскувати!

Зареєструвати свого чотирилапого друга, внести його у відповідний реєстр та отримати жетон можна буде уже завтра! ЛКП «Лев» оголошує старт реєстрації домашніх собак у Львові. Хочемо наголосити, що згідно із новими правилами, які прийняла міська рада, реєстрація є обов’язковою. Як, коли і за скільки можна зареєструвати свого собаку, читайте на сайті! Ми зібрали усю найважливішу інформацію!

Друзі, ця інформація важлива для кожного власника собаки у Львові. Уважно прочитайте її та поділіться нею із друзями-собачниками!

Завтра, 1 вересня, у Львові на базі ЛКП «Лев» стартує обов’язкова реєстрація домашніх собак. Що варто про неї знати?

За новими «Правилами утримання і поводження із тваринами у Львові» реєстрація собак є обов’язковою для всіх власників.

 

Коли і навіщо?

«Власники собак мають 4 місяці, аби звернутися до ЛКП «Лев» – приїхати безпосередньо до нас чи зареєструвати тварину онлайн і отримати реєстраційну картку та жетон. У разі, якщо собака загубиться, ми зможемо просканувати СЖ-код і швидко віднайти власника тварини. З початку 2017 року правоохоронні органи почнуть контролювати виконання ухвали про реєстрацію», – розповідає Оксана Кошак, дирекор ЛКП «Лев».

Облік домашніх тварин дозволить працівникам ЛКП «Лев» швидко повертати додому загублених собак, а також виявляти недобросовісних господарів, які виганяють тварин на вулицю.

 

Де і як?

Зареєструвати свого песика можна безпосередньо на ЛКП «Лев», Львів вул. Промислова, 56. Працівники підприємства просять дзвонити заздалегідь, бо очікують великий ажіотаж на реєстрацію собак.

За детальнішою інформацією про реєстрацію тварин можна звертатися в ЛКП «Лев», тел.: 068 535 4545, щодня без вихідних з 8:00 до 20:00.

Також можна зареєструвати тварину онлайн, тоді представники ЛКП «Лев» приїдуть до Вас для підтвердження реєстрації.

Аби зареєструватись, необхідно прийти разом з улюбленцем, взяти з собою його ветеринарний паспорт (такий має бути в кожного собаки), а також свій паспорт. Ви отримаєте реєстраційну картку, а також жетон із унікальним QR-кодом, який треба надівати на нашийник свого улюбленця під час прогулянок.

Скільки?

Реєстрація в ЛКП «Лев» коштує 52 гривні 63 копійки за одного собаку.

 

Що буде, якщо не зареєструвати?

До 1 січня домашніх тварин потрібно обов’язково зареєструвати. Інакше на власників накладатимуть штрафи у розмірі від 17 до 50 гривень. А якщо порушення повторюється декілька разів – домашнього улюбленця можуть конфіскувати. «Нагадаємо, що контроль за утриманням собак здійснюється Поліцією відповідно до статті 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Якщо правила утримання собак порушується, поліція має повне право притягнути особу до відповідальності. Наразі особам, які мають домашніх тварин, проводиться роз’яснювальна робота про порядок реєстрації», – розповіла лейтенант поліції Ольга Кільчицька.

Котів реєструвати не обов’язково, однак вони теж можуть бути зареєстровані за бажанням.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий