Стати благодійником легко! На Донбас приїхала велика партія кормів від небайдужих

Наша команда щиро втішена тим, що приклад компанії Kormotech запалив й інші небайдужі серця, тож тварини на сході мають ще більше покровителів і, відтак, отримують більше допомоги. Днями завдяки Програмі адресної допомоги у центра захисту тварин «Зоозахист» приїхала велика смачна посилка – кілька десятків кілограмів корму, консерви і вологі корми. І це все – заслуга небайдужих!

Кілька великих мішків, з десяток консерв і незліченна кількість вологого корму – от справжня радість для чотирилапих. А про те, наскільки це велике щастя для волонтерів, і говорити не варто! Саме це щастя подарували вихованцям евакуйованого з Донецька міського центру «Зоозахист» добродійки Світлана і Олена, які і замовили цю смачну посилку для чотирилапих.

Світлана і Олена замовили для вихованців Центру кілька великих мішків сухого корму, адже він стане у нагоді в будь-якого притулку. Добродійки попіклувались як про собак, так і про котиків Центру, адже передали в притулок і собачий, і котячий корм. Не забули Світлана і Олена й про стареньких тварин та чотирилапих діток, адже замовили для «Зоозахисту» також консерви і вологі корми, які ідеально підходять малечі та вже престарілим чотирилапим вихованцям Центру.

Волонтери, які працюють у центрі, зокрема, Наталя Тимошенко, яка і опікується тваринами, не може натішитись від такого подарунку. «Сьогодні в межах Програми адресної допомоги ми отримали посилку із смаколиками. Щиро дякуємо Світлані і Олені, які оплатили корми для наших тварин!» – Говорить Наталя Тимошенко.

Тепер вихованці Центру будуть ситими і щасливими!

Нагадуємо, що долучитись до Програми адресної допомоги в межах Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО» може кожен! Необхідно на сторінці партнерського інтернет-магазину обрати ті корми, які би Ви хотіли передати тваринам. Зі списку отримувачів обрати той притулок, якому хотіли би допомогти і в коментарі до замовлення вказати «В АТО, Добропілля», або «В АТО Красноармійськ», аби команда магазину зрозуміла, для кого саме придбані корми.

Наша команда власноруч займеться відправкою, аби Ви були впевнені, що Ваша допомога дійде саме тим тваринам, яким Ви захотіли зарадити. А подібний публічний звіт засвідчить, що Ваша посилка уже на місці! Давайте допомагати разом!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий