Тренінг ветеринарів в Одесі показав, як сильно одесити люблять собак

Цими вихідними в місті пройшов тренінг для ветеринарів, який  показав, як сильно одесити люблять собак, бо ж в їхніх клініках, здебільшого, не буває порожньо.

ветеринарна клініка Айболить в Одесі провела тренінт ветеринарівВ Одесі працює більше 100 ветеринарних клінік. На сьогодні найбільшою клінікою в Одесі є клініка «Айболіт», вона ж є і найбільш укомплектованою щодо діагностичного і лікувального обладнання.

Саме на її теренах 5 червня проводився 2-й тренінг «Битва за клієнта», організований  Vet Zoo Profy, за сприяння компанії Kormotech. Захід відвідало понад два десятки ветеринарів, асистентів, адміністраторів з місцевих клінік.  Учасники мали нагоду більш детально обговорити психологію клієнтів, питання взаємодії з ними, а також власним персоналом.

Запрошені на тренінг були досить активними та висловили позитивні відгуки про захід. Тішить те, що він був корисним тим професіоналам, що його відвідали. Хоча команда тренера працюватиме над тим, щоб наступні тренінги були ще кращими та прикладними.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий