Тренувально-вигульному майданчику в Києві бути!

У Києві відкрили перший тренувально-вигульний майданчик для собак «Sport DOG Area».

З ініціативи громадської організації «Місто тварин» та за підтримки компанії Kormotech вдалось втілити в життя мрію усіх господарів собак та наблизити інфраструктуру міста до європейської. Очікується, що «Sport DOG Area» стане місцем для активної прогулянки чотирилапих зі своїми господарями.

«Такі майданчики, з одного боку, забезпечують собак належним місцем вигулу, де їх можна відпустити гуляти без повідка, активно з ними займатись, – зазначає Катерина Ковалюк, керівник служби зі зв’язків з громадськістю компанії Kormotech. – З іншого – знімають можливі конфлікти між господарями чотирилапих та іншими мешканцями. Це і є приклад культури в цій сфері».

Реалізація ідеї створення таких спеціально відведених площ для вигулу собак бере свій початок у Львові. Перший майданчик такого типу було зведено тут ще в 2016 році.

Головним спонсором зведення майданчика став бренд «КЛУБ 4 ЛАПИ». Також долучилися Центр Сучасної Ветеринарної Медицини, Національна мережа зоомагазинів, компанія Collar, ОСББ «Сонячний», Buba’s Stories, ЛавГав, Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація та усі небайдужі кияни, що допомагали та допомагають й надалі.  «На сьогодні на майданчику уже встановлено огорожу та тренувальне спорядження для собак: кільце, перешкоди та слалом, зовсім скоро з’явиться ще гірка та бум», – повідомляє Алла Цуднікова, директор ГО «Місто тварин».

Під час урочистого відкриття відбулись:

  • презентація різноманітних напрямків кінології та показові виступи кінологічного спорту;
  • тестування улюбленців на здібності до кінологічного спорту на тренажерах для аджиліті;
  • конкурси для гостей майданчику;
  • змагання з ДогПуллер;
  • роздано гостинці та подарунки від бренду «КЛУБ 4 ЛАПИ» для всіх відвідувачів майданчика.

Нагадаємо, що дружній до собак об’єкт активісти звели на перетині вулиць Ревуцького та Здолбунівської (Дарницький район).

Інформаційна довідка

Компанія «Kormotech» понад 13 років працює на ринку товарів для тварин. Компанія реалізує свою цінність любові до тварин не лише завдяки якісній продукції, а ще й низкою соціальних проектів, покликаних зробити життя тварин в Україні кращим.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий