Центр для тварин у Львові показує свою роботу онлайн

В Україні ще такого не бачили! Ветеринарно-стерилізаційний центр для безпритульних тварин у Львові встановив камери, аби кожен охочий міг спостерігати за роботою центру онлайн.13413866_1125661260806290_501286044_n

Днями на ЛКП «Лев» відкрили доступ до 9 веб-камер для постійної онлайн-трансляції роботи підприємства. Тепер кожен охочий зможе слідкувати за тим, як працюють із тваринами.

Львівське комунальне підприємство «Лев» діє як ветеринарно-стерилізаційний центр для безпритульних тварин та Перша комунальна ветеринарна клініка Львова. І тепер веб-камери, встановлені на території закладу та в приміщеннях, ведуть трансляцію онлайн. За словами працівників, це перше комунальне підприємство в Україні, яке повністю відкрило свою роботу у вільному доступі.

«Камери на ЛКП було встановлено кілька місяців тому, спочатку їх використовували для внутрішнього користування як відеонагляд. З червня 2016 року комунальне підприємство запустило трансляцію з веб-камер на своєму сайті і тепер всі охочі можуть спостерігати за життям на території «Лева», – розповідають на підприємстві.

Аби спостерігати за роботою підприємства онлайн, потрібно зайти у рубрику «Онлайн трансляція з ЛКП «Лев» на сайті підприємства, або клікнути за цим посиланням.

Тут можна побачити відео з 9 камер спостереження. Це і територія ЛКП, і зовнішні вольєри, і внутрішні приміщення.13384759_1125661300806286_904096482_n

«Що можна побачити на камерах спостереження? В режимі реального часу, з запізненням у 3-4 хвилини можна побачити: карантин, де утримують собак, яких тільки відловили на вулицях і які перебувають у карантинній зоні з метою попередження поширення можливої інфекції чи захворювань серед інших тварин; післяопераційну з вольєрами, де знаходяться собаки, які одужують після травм та операцій, а також тварини після стерилізації; подвір’я ЛКП та зовнішні вольєри на вулиці, які зараз планово ремонтують; приймальний покій ЛКП «Лев» та коридори; стерилізаційну кімнату та лабораторію; а також кухню для тварин, де готують їжу для хворих собак і тварин, що проходять післяопераційний період», – розповідають на підприємстві.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий