Цього тижня Київ збере на ветеринарну конференцію фахівців з України, Німеччини, Росії, Франції та Естонії

11 та 12 вересня у Києві відбудеться ключова подія цього місяця для всієї ветеринарної медицини України. Це міжнародна науково-практична ветеринарна конференція «Алден-Вет». Фахівці з кількох країн обміняються досвідом у сферах анестезіології, ортопедії, дерматології, лабораторної та візуальної діагностики і навіть лікування хвороб у екзотичних тварин!2991a2c76e2c

Перлиною конференції, властиво, стануть доповідачі. Наприклад, у секції анестезіології учасникам випаде нагода познайомитись із німецьким ветеринарним лікарем Пітером Кроненом. Він отримав ветеринарну освіту в Мюнхені, а також закінчив освітні курси в Пізі (Італія) та мав стажування у США і Швейцарії. В ході його лекцій українські фахівці зможуть отримати унікальний досвід анестезіології, здобутий лектором у різних країнах світу.

Також унікальним досвідом візуальної діагностики поділиться український ветеринар із 22-річним багажем ветпрактики Андрій Семенець. Він ортопед у клініці «Алден-Вет», а також постійний учасник престижних міжнародних конференцій.

Компанія «Kormotech» виступає партнером міжнародної конференції в рамках своєї програми підтримки розвитку ветеринарії України. «Однією з передумов розвитку українського ветеринарного ринку є постійний доступ до міжнародної бази знань, – зауважує Катерина Ковалюк, менеджер зі зв’язків з громадськістю компанії«Kormotech». – На сьогодні вітчизняні фахівці для власного професійного розвитку мають два варіанти. Складніший: стажуватися за кордоном, і простіший: брати участь у заходах за участі представників міжнародної ветеринарної спільноти. Ми, як компанія, щасливі брати участь у таких ініціативах та розвиватися пліч-о-пліч з ними».

3453451-680x454Крім науково-практичної програми, на конференції передбачені численні майстер-класи. Зареєструватися на будь-який з них можна тут.

Конференція стартує о 10.00 11 вересня у Києві, в приміщенні Національного університету біоресурсів і природокористування України, корпус 12 (вул. Полковника Потєхіна, 16). Відкриття відбудеться в аудиторії № 412.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий