Цього тижня в Одесі відбудеться неординарний тренінг для ветеринарів

5 та 6 червня в Одесі пройде незвичайний тренінг для працівників ветеринарних клінік. Там мова піде в першу чергу про психологічні аспекти у роботі, адже цій темі в Україні приділяється мало уваги.

тренінг асистенітв Харків соціальна відповідальність кормотехПодібне навчання вже пройшло у Харкові 22 травня завдяки злагодженій роботі команди організаторів. А це команда харківської клініки «Пес+Кот» і журнал VETZOO Profy за підтримки компанії «Кормотех» (Львів). Для тренінгу під назвою «Битва за клієнта» вдалося зібрати працівників ветеринарних клінік не лише Харкова, а ще й Полтави і Сум.

Експерти вияснили, що в першу чергу керівництво клінік приділяє увагу навчанню своїх підлеглих по різних ветеринарних дисциплінах. Це цілком зрозумілий й вірний вибір. Не секрет також, що головним завданням кожної ветклініки є надання послуг клієнтам – господарям тварин, з якими треба постійно спілкуватися.

Як будувати відносини з клієнтом, як працювати в команді, які «підводні камені» можуть зустрічатися на шляху до серця й розуму клієнта і ще «50 відтінків» психології стосунків з клієнтами й в колективі клініки – про це в першу чергу йшлося на тренінгу.На заході були присутні тридцять фахівців різного напряму: лікарів, асистентів, адміністраторів, менеджерів, грумерів. Така кількість є найбільш ефективною при проведенні тренінгів.

Перший крок у проекті професійної підготовки команд клінік у сенсі психологічних аспектів відносин зроблено! Продовження серії тренінгів планується в Одесі 5-6 червня разом з клінікою «Айболіт» і в Києві за допомоги клініки «Zooлюкс» (дата – узгоджується).
Команда проекту намагається робити все від неї залежне, аби підвищити рівень психологічної і комерційної підготовки, а також мотивації співробітників провідних українських клінік.

Коментування на даний момент заборонено

Обсуждение закрыто.