Цуценята з хоробрим характером і гарним апетитом шукають нових господарів у Львові!

Чотирилапі малюки шукають нові родини. Чарівні цуценята зараз перебувають під опікою волонтерів ЛКП «Лев», які шукають для цієї малечі дбайливих та відповідальних господарів.

Цуценята мають мисливські задатки. Можливо, у них тече кров мисливських порід, адже з самого раннього віку вони проявляють себе як справжні вояки. За словами опікунів, які дбають про цуценят у період, поки тривають пошуки нових господарів, малюки вже проявляють мисливські якості. Вони починають гарчати на всіх, хто наближається, а також дуже ревно ставляться до своєї їжі та охороняють її. Опікун Марина зазначає, що з цієї малечі виростуть відмінні собаки-охоронці, які точно захистять помешкання від чужинців. Малюкам лише півтора місяці, тож їх буде легко навчити необхідним командам. Всі троє – дівчатка. За словами опікуна, тварини вже оброблені від паразитів і на них очікує планова вакцинація.

За детальною інформацією звертайтесь до опікуна: 063-941-2518 або 095-138-4758 Марина.

Пам’ятайте, що вірні чотирилапі друзі завжди чекають на Вас в ЛКП «Лев», тож кожен охочий може знайти для себе домашнього улюбленця і компаньйона тут.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий