Тварини із зони АТО чекають на вашу допомогу!

Дві сотні тварин, евакуйованих з Донецька, чекають на допомогу. Волонтери, подружжя Тимошенків, усі сили покладає на те, аби нагодувати, обігріти і вилікувати усіх чотирилапих, які довірились ним. Однак, наближається зима і зробити це стає дедалі важче. Допоможіть волонтерам подбати про чотирилапих вихованців!

Ми неодноразово розповідали про Центр захисту тварин «Зоозахист», який перевіз усіх вихованців на підконтрольну частину Донецької області. На новому місці волонтерам, подружжю Тимошенків, активно допомагають, зокрема і Всеукраїнська ініціатива «Не залишай нас в АТО», втім, ресурсів критично не вистачає – зоозахисники забирають під свою опіку усіх, кого знаходять на вулиці, всіх, кого їм приносять небайдужі чи привозять військові. Саме тому притулок постійно переповнений – близько двох сотень тварин вимагають їжі, тепла і догляду.

Зараз всі зусилля добросердечне подружжя прикладає, аби забезпечити запас вугілля і дрів для опалення притулку взимку. Відтак, необхідно зробити й запаси їжі для своїх чотирилапих. Пропонуємо усім долучитись допомогою цим волонтерам, аби зібрати бодай кілька мішків сухого корму для собак і котів, які мешкають у притулку.

Як надати допомогу?

  1. На сайті інтернет-магазину перейти на сторінку зі списком потенційних отримувачів допомоги.
  2. Обрати заклад «Центр захисту тварин ЗООЗАХИСТ»
  3. У меню товарів обрати ті, які ви хотіли би надіслати цьому закладу.
  4. У коментарях до вашої покупки залишити примітку із назвою обраного закладу. Наприклад, «АТО, Зоозахист».
  5. Оплатити покупку.
  6. Відправка для притулку відбудеться, коли буде придбано кормів на суму 200 гривень, але не пізніше 4 тижнів з дня першого замовлення для обраного притулку.

Команда ініціативи гарантує, що Ваша допомога дійде до потребуючого притулку, а засвідчить це публічний звіт, який ми підготуємо після отримання допомоги притулком.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий