Тварини в Україні отримають більше захисту!

Ця новина потішить кожного любителя тварин і кожного, в кого є добре серце. Український парламент зробив ще один крок назустріч оновленню принципів захисту тварин в Україні. Дивіться, що тепер зміниться!

Ми неодноразово писали про проблему догхантерів в Україні, а тепер на бік зоозахисників стане ще й закон!

Законопроект, прийнятий за основу на початку квітня, передбачає суттєве посилення адміністративної та кримінальної відповідальності за жорстоке поводження з тваринами.

Новий законопроект пропонує збільшити адміністративні штрафи за жорстоке поводження з тваринами, мучення, каліцтва з 9-21 до 200-500 неоподатковуваних мінімумів громадян (з 153-357 грн до 3400-8500 грн).

Також пропонується значно посилити кримінальну відповідальність за жорстоке поводження з тваринами. Зараз за «знущання над тваринами, що відносяться до хребетних, вчинене із застосуванням жорстоких методів або з хуліганських мотивів, а також нацькування зазначених тварин одна на одну, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів» (ст. 299 Кримінального кодексу) можна отримати лише обмеження волі.

Законопроектом пропонується доповнити статтю пунктом, згідно з яким знущання над тваринами «з особливою жорстокістю, або якщо вони призвели до каліцтва чи загибелі, або вчинені групою осіб, караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років».

Відтепер зоозахисники матимуть більше законних підстав звертатись до правоохоронців і вимагати розслідування дій догхантерів, які не приховують своїх діянь, адже за такі злочини догхантерів тепер можна буде притягти до реальної відповідальності і позбавлення волі.

Цей законопроект – ще один крок в бік визнання цінності добробуту тварин, це ще один крок до більш людяного суспільства!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий