Тварини Рубіжного вперше отримали гуманітарну допомогу від Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО»

допомога тваринам в рубіжномуПрифронтові міста Донбасу теж потерпають від війни, бо ж туди «прибиваються» не тільки переселенці люди, а й чотирилапі «безхатьки», які втікають від бойових дій.

Так у Рубіжному через збільшення кількості безпритульних тварин волонтери почали шукати допомогу, аби забезпечити кожного маленького друга, якого прихистили і якому шукають нову родину.

Із проханням про допомогу до Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО» звернулась Марина Старикова, волонтер групи «Допомога безпритульним тваринам Рубіжного». Вона розповіла, що у місті є кілька міні-притулків та відповідальних опікунів, які дуже потребують допомоги для своїх вихованців.

Уже за тиждень після звернення чотирилапі отримали перші смачні подарунки, бо команда ініціативи відправила у Рубіжне 250 кг сухих кормів для тварин від ТМ «Клуб 4 Лапи», «Гав!» і «Мяу!».

unnamed (6)«Величезна подяка за допомогу! – Говорить Марина. – Через те, що у нас немає притулку, ми допомагаємо тваринам живуть на вулиці, а деякі розміщені на пересмикувань у наших волонтерів, відповідно корм будемо розподіляти частинами і в міру необхідності, щоб не з’їли все за один день. Якщо відверто, і не вірилося, що все вийде! Які ми всі тут щасливі! Я не втомлююсь вам дякувати! У нас насправді золоті волонтери і їм дуже важлива така підтримка. У волонтерки Олени вдома 4 кішки, у мами 6 кішок (взяті з вулиці), і вона ще годує на вулиці 16 котів, 6 собак і одного цуценяту. Олена з мамою два рази на день оббігають пів міста, щоб погодувати своїх підшефних, багато з яких вже дорослі тварини і знайти їм будинок зовсім не просто. І таких історій у нас дуже багато, ми своїх чотирилапих у біді не лишаємо!»

unnamed (5)Перші пачки кормів вже з’їдені, за словами волонтерки, подарунки чотирилапим дуже сподобались. Ним уже поласувало більше як пів сотні місцевих собак і котів. Всеукраїнська ініціатива «Не залишай нас в АТО» продовжує допомагати сухими раціонами тваринам Донбасу, стежте за нашими новинами

Коментування на даний момент заборонено

Обсуждение закрыто.