У Дніпрі обирають найкращого службового собаку України

PLK_4001

Сьогодні, 7 серпня, у Дніпрі стартував Третій відкритий чемпіонат Національної поліції з багатоборства кінологів. Упродовж трьох днів чотирилапі з усіх областей змагатимуться за звання найкращого службового собаки України за підтримки бренду преміум-харчування «КЛУБ 4 ЛАПИ».

Участь беруть 36 собак з Національної поліції України, Державної пенітенціарної служби та Прикордонної служби України.

PLK_3993

«Цьогоріч маємо найбільше учасників за три роки. Сьогодні вони вже подолали перший етап. Попереду ще два дні змагань. Вболіваємо за усіх. Переможе найкращий. Якщо два учасника набирають однакову кількість балів, кращого суддівська колегія обирає за чіткістю виконання вправи», – розповідає головна суддя чемпіонату, начальник відділу організації кінологічної діяльності Національної поліції України Світлана Коломієць.

Сьогодні кінологічні команди долають смугу перешкод у 200 метрів і змагаються з комплексу вправ загальної підготовки. Завтра відбудуться змагання з комплексу вправ спеціальної підготовки розшукових собак.

PLK_3994

Церемонія нагородження переможців розпочнеться у четвер, 9 серпня, о 15:30 на території Дніпровського державного університету внутрішніх справ на пр. Гагаріна, 26.  

PLK_3996

Офіційним партнером змагань виступає бренду преміум-харчування «КЛУБ 4 ЛАПИ».

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий