У Донецьк доїхала довгоочікувана партія корму

порція корму від інтернет магазину для кошачого притулкуДнями у Донецьк доїхала партія корму, відправлена благодійниками через інтернет-магазин ZOOUA.COM . команда ініціативи дуже переживала за цю партію, адже доставка тривала кілька тижнів.

Справа в тому, що отримувач цієї партії – котячий міні-притулок «Різнобарвні хвости»  розташований у самому Донецьку, тож корм разом із опікуном притулку Оленою долав усі численні перепони на шляху до чотирилапих.

Благодійники Ірина Чижик а також Наталя Дутчак придбали для міні-притулку 38 кг різних сухих і вологих кормів. Коли корм був відправлений, почалися бойові дії у Мар’їнці, тож шляхи з Донецька перекрили.

улюбленці з котячого міні притулкуВласниця міні-притулку Олена розповіла, що просто не могла виїхати з зони АТО за посилкою, бо настала повна ізоляція. Команді ініціативи і чотирилапим вихованцям міні-притулку «Різнобарвні хвости» залишалось тільки очікувати на поліпшення ситуації. І це сталось! Втім, легкою дорога все одно не виявилась.  «Ми з кормом стояли 15 годин на блок-постах, – поділилась Олена деталями своєї довгої та важкої дороги. – Ми їздимо тільки через Мар’їнку, а там постійно небезпечно».

Тепер чотирилапі вихованці міні-притулку можуть поласувати смачними подарунками, а Всеукраїнська ініціатива «Не залишай нас в АТО» продовжує відправляти гуманітарні вантажі тваринам на Донбас.

улюбленці з котячого міні притулку 2

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий