У Києві стартувала масштабна ветеринарна конференція

Сьогодні у столиці стартувала триденна міжнародна науково-практична ветеринарна конференція IVC  AUTUMN 2016. В межах цієї масштабної події, яку традиційно організовує мережа ветеринарних клінік Алден-Вет, відбувається не лише велика кількість лекцій, практичних семінарів і тренінгів для ветлікарів, а ще й виставка різноманітних товарів для тварин.

За щорічною традицією, компанія Kormotech виступає партнером конференції IVC  AUTUMN 2016 у межах свого проекту підтримки розвитку ветеринарії та фелінології України.

Цьогоріч у Києві збираються ветеринарні спеціалісти з України, Іспанії, Ізраїлю та інших країн. А свої лекції для українських ветеринарів колеги представлять з нефрології, урології, інфекційних та вірусних захворювань, офтальмології, кардіології, ортопедії тощо.

Крім того, у різних відділеннях клініки Алден-Вет по Києву відбудуться практичні заняття та майстер-класи для учасників конференції.

Водночас, під час конференції відбуватиметься і виставка корисних і смачних товарів для тварин. «Запрошуємо всіх на виставку зоотоварів, яка буде проходити в рамках XIX Міжнародної науково-практичної конференції! Ви зможете ознайомитися як з міжнародними, так і українськими компаніями, виробниками і постачальниками. Виставка зоотоварів # IVC2016_September – місце де буде представлено все найкраще для ваших улюбленців: корми, ласощі та харчові добавки, вітаміни, шампуні і товари для грумінгу, аксесуари, одяг, різні послуги. Вхід на виставку безкоштовний!» – Говорять організатори конференції.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий