У Києві ветеринари відвідали лекцію унікального формату від американського фахівця

31 жовтня в комплексі «Нивки-холл» (Київ) відбувся професійно потужний і цікавий навчальний захід в рамках курсів підвищення кваліфікації, які організовує Українська Асоціація ветеринарних лікарів дрібних тварин (USAVA).KC_3

Ведучий заходу – Балаш Зладовиц (Balazs Szladovits), DVM,MRCVS,FHEA, (VetEd) PGCert, дипломант ACVPУніверситету штату Міссурі, Колумбія, США заглиблював учасників у тему «Цитологія на практиці. Як отримати дещо краще?».

KC_1Треба віддати належне доповідачеві, бо він не тільки зміг заволодіти увагою слухачів, але й утримувати її протягом шести годин чистого часу, без урахування перерви на обід і кава-брейк. Учасникам було цікаво приймати участь в обговоренні питань, які ставив лектор і таємно голосувати за обрану відповідь. Як це відбувалось? Питання обговорювалось із сусідом (-ами) а потім голосувалось натисканням на кнопку відповідно до обраної відповіді. Оскільки місця в залі не були прив’язані ані до прізвищ, ані до закладів у яких працюють учасники, голосування було цілком таємним, але надавало змогу не тільки перевірити свої відповіді, а й зрозуміти рівень знань учасників і те, як вони розуміються на матеріалі. Такий формат є дещо новим для наших ветеринарних спеціалістів і дещо затратним для організаторів, але дуже цікавим й перспективним, бо не тільки концентрує увагу аудиторії, а і дозволяє кожному учаснику отримувати миттєву оцінку своїх знань без психологічного тиску «невірної відповіді», який би міг виникати якщо би доводилося особисто відповідати на запитання.

KC_4Під час реєстрації, кава-брейку і обіду учасники мали змогу поспілкуватися у кулуарах, дізнатися про новинки на стендах спонсорів, отримати від них роздаткові матеріали і подарунки. Приємно було бачити серед спонсорів курсу львівську компанію Kormotech – вітчизняного виробника кормів, яка вже закріпилася серед таких компаній як: Bayer, Purina, Hill’s, MSD Animal Health, які традиційно підтримують подібні заходи. Kormotech і цього разу приготував багато подарунків учасникам, як і деякі з постійних спонсорів.

Учасники курсів, яких до речі було 64 при відчутній вартості реєстрації, розходились у дуже гарному настрої в першу чергу від отриманих знань, гарного доповідача, спілкування з колегами, теплої атмосфери що відчувалась протягом усього навчального дня і спонсорських подарунків.

Сергій Кондрат, Генеральний директор VETZOO Projects

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий