У Києві кілька сотень собак відстоювали своє право на гуманне ставлення

марш тварин 2Цими вихідними у столиці відбувся «Марш життя», який провели власники тварин разом із чотирилапими на знак протесту проти жорстокого поводження із безпритульними собаками.

Причиною проведення такого масштабного маршу став підпал притулку на Київщині, в результаті якого 70 тварин, що там утримувались, просто згоріли. Такі жорстокі методи «регулювання чисельності тварин» власникам чотирилапих не сподобались, тож вони пікетували Міністерство внутрішніх справ та Адміністрацію Президента, щоб влада суворо покарала доґхантерів за такі дії.

марш тварин 1Активісти наголошували, що у Києві почастішали випадки масового отруєння собак, а міліція відмовляється порушувати кримінальні справи та належним чином їх розслідувати.

«На жаль в Україні до безпритульних тварин ставляться, як до живого сміття, яке можна убити, спалити і ніхто за це не понесе покарання. Це відкриває двері до інших злочинів, бо людина, яка легко може вбити тварину, може легко потім вбити і людину», – говорить Тамара Тарнавська, власниця притулку «SOS» у Пирогові.

Команда всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО» приєднується до вимог протестувальників створити робочу групу МВС з розслідування випадків жорстокого поводження із тваринами. Ми також закликаємо всіх бути більш уважними до чотирилапих і не завдавати їм болю і страждань!

 

Коментування на даний момент заборонено

Обсуждение закрыто.