У Львів на безкоштовні курси запрошують ветеринарів та заводчиків

Не пропустіть можливість 16-17 травня пройти безкоштовні практичні курси з ветеринарії у Львові! У програмі лектори з України і Польщі. Реєструйтесь на участь в майстер-класах та лекціях з репродуктології собак, а також гастроентерології собак і котів.13140733_1105014116204338_2132067015_n

16 та 17 травня у Львові відбудуться безкоштовні практичні курси для ветеринарних лікарів та заваодчиків. Лекторами на них виступатимуть українські та польські фахівці. Курси та майстер-класи пройдуть у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького.

Особливої уваги заслуговують теми курсів. Мова буде йти про репродуктологію собак, а також про гастроентерологію собак і котів.

На програму, присвячену темі репродуктології собак запрошують ветеринарних лікарів, студентів та заводчиків. Під час навчання передбачені майстер-класи:

Штучне осіменіння собак.

Забір сперми від собак, визначення оптимальної дати для в’язки, техніка штучного осіменіння сук.

Оцінка сперми, вагінальна цитологія, вагінальне осіменіння, внутрішньоматкова інсемінація.

Лекторами цього блоку стануть Василь Стефаник (Львів), В. Ніжанський, Г. Боднар (Природничий університет, м. Вроцлав, Польща). Детальну програму та інформацію про лекторів з цієї теми читайте тут.

Ветеринарних лікарів та студентів також запрошують на практичні курси з теми гастроентерології собак і котів. Тут також собак передбачено кілька лекцій та майстер-класів. А саме:

Окремі захворювання травної системи собак і кішок: грижа стравохідного отвору діафрагми, сторонні тіла в стравоході, звуження стравоходу, стравохід Барретта, дивертикули стравоходу, запалення стравоходу, мегаезофагус, шлунково-стравохідна інвагінація, гострий та хронічний гастрит, розлади моторної функції шлунка, виразкова хвороба шлунка, сторонні тіла в шлунку, гіпертрофічний пілоростеноз, новоутвори шлунка, лабораторна діагностика хвороб печінки, техніка виконання біопсії печінки, хронічні хвороби печінки в собак, хвороби печінки в котів, лікування хвороб печінки.

Майстер-класи:

Ендоскопічне дослідження собак і котів: ендоскопія переднього і заднього сегмента шлунково-кишкового тракту.

Лектори: К. Куб’як, Й. Спужак, К. Глінська-Сухоцька, М. Янковський (Природничий університет, м. Вроцлав, Польща), І. Максимович (ЛНУВМ та БТ, м. Львів, Україна). Детальнше про тему і лекторів читайте тут.

Організовує навчання спільно Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького та Природничий університет (м. Вроцлав, Польща). Співорганізаторами заходу є Компанія КОРМОТЕХ, компанія KRKA, ТОВ «Ветеко». Інформаційні партнери курсів: журнали «Мир ветеринарии» та «Зоодруг».

Курси відбудуться 16-17 травня, місце проведення: Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького (м. Львів, вул. К. Левицького, 67). Участь є безкоштовною, для участі обов’язкова реєстрація. Для реєстрації звертайтесь до Ігоря Максимовича: vetadst@gmail.com, 097 290 41 51 або до Василя Стефаника 096 468 67 28.

Компанія «Kormotech» надає організаційну підтримку проведенню курсів у межах своєї програми сприяння розвитку ветеринарії та фелінології в Україні.

Компанія Kormotech понад 12 років працює на ринку товарів для тварин.  Kormotech – це два високотехнологічні заводи, що виготовляють сухі та вологі корми для котів та собак, рівних яким немає в Україні. Компанія належить до трійки лідерів українського ринку кормів для домашніх улюбленців. Виробничі потужності розташовані на Львівщині, де і виготовляються перші українські торгові марки кормів для котів і собак. Компанія реалізовує свою цінність любові до тварин не лише завдяки якісній продукції, а ще й низкою соціальних проектів, покликаних зробити життя чотирилапих в Україні кращим. Понад 26 000 кг безкоштовних кормів від Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО» відправлені на Донбас з листопада 2014 року. Дізнайтесь більше про соціальні проекти від «Кормотех» на нашому блозі!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий