У Львові діють 40 станцій для прибирання за тваринами!

Наші друзі та однодумці з проекту DogFriendly City, які встановили у Львові 40 станцій для прибирання за собаками, звертаються до мешканців міста із проханням контролювати комунальні служби. Справа в тому, що станції наповнені спеціальними пакетами для прибирання, тож комунальники мають регулярно поповнювати ці запаси.-xAtYBUdoiI

Ці станції – великий крок Львова у європейський світ, світ дбайливого ставлення до свого улюбленця і до оточуючих. Відтак, у Сихівському районі міста з’явились аж 40 станцій для прибирання. Власники тварин віднині мають усю необхідну інфраструктуру, адже станції містять як смітнички, так і бокси зі спеціальними пакетами. Приблизні адреси розміщення станцій дивіться тут.

Проект Dog-Friendly City, у свою чергу, наголошує: тепер настав час контролювати комунальні служби, адже вони зобов’язались наповнювати бокси пакетами для прибирання. «Нагадуємо, що разом зі станціями на баланс місцевих ЛКП було передано запас пакетів для смітників та біопакетів для прибирання, – говорять представники проекту. – За посиланням є перелік приблизних адрес, за якими встановлено станції, та їх приналежність до певного ЛКП. Телефонуйте у вказані ЛКП та нагадуйте про необхідність поповнення станцій пакетами».

А Ви прибираєте за своїм улюбленцем? Давайте будемо відповідальними! Діліться адресами станцій зі своїми друзями, аби ще більше власників тварин могли прибирати за чотирилапими!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий