У Львові почали монтувати снаряди для вигульного майданчика

Хороша новина для всіх, хто чекає завершення робіт з оздоблення Першого майданчика для вигулу собак у Львові! Сьогодні почались роботи з монтажу снарядів для аджиліті, які стануть справжньою окрасою та родзинкою вигульного майданчика у парку імені Івана Франка у Львові.

Перший львівський майданчик для вигулу собак був презентований на початку весни і тепер почався останній, найцікавіший етап монтування снарядів для аджиліті.  Це все стало можливим завдяки спільній роботі активістів, влади, ЛКП «Лев», а також ТМ «Club 4 Paws».13250340_1113285248710558_912231252_n

Про початок монтажу снарядів розповіла Ольга Кирилович, координатор ініціативи Dog-Friengly City, якій і належить ідея створення та облаштування майданчика. «Снаряди для тренувань, що будуть встановлені на майданчику у парку Франка, вже стають подібні на те, на що вони мають бути подібні, – говорить активістка. – Легкої роботи майстрам і швидшого завершення і встановлення!»

Раніше майданчик огородили спеціальним парканом, а тепер на території у 400 квадратних метрів (саме така площа майданчика) будуть встановлювати снаряди.

Придбанням снарядів займається один із брендів компанії Kormotech, аби активний відпочинок та можливість для тренувань була у кожного з чотирилапих. «Для нас випала така честь зайнятись облаштуванням майданчика, – говорить Катерина Ковалюк, керівник служби зі зв’язків з громадськістю компанії «Kormotech». – Ми зобов’язуємось придбати та встановити, під наглядом кінологів, снаряди для аджиліті. Йдеться про спеціальні перешкоди, планки, труби, аби тварина могла активно займатись і бігати. Саме ця внутрішня інфраструктура робить з просто виділеної зони майданчик міжнародного зразка».

13271936_1113285338710549_1884543714_o

Інформаційна довідка

Компанія Kormotech понад 12 років працює на ринку товарів для тварин. Kormotech виготовляє сухі та вологі корми для котів та собак під ТМ “Optimeal”, “Club 4 Paws”, “Мяу!”, “Гав!”. Компанія належить до трійки лідерів українського ринку. Виробничі потужності розташовані на Львівщині. Компанія реалізовує свою цінність любові до тварин не лише через створення якісної продукції, а й через низку соціальних проектів, покликаних зробити життя чотирилапих в Україні кращим.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий