У Львові почали зводити 1-й майданчик для собак

Вчора наші друзі та партнери з проекту DogFriendly City почали зведення тренувально-вигульного майданчика для собак у парку ім. Івана Франка. В першу чергу відбувається монтаж огорожі, далі оздоблення інфраструктури. Кажуть, це буде улюблене місце собак, що мешкають в центрі міста.12642859_458879430983115_8847089752637325_n

Це перший такий об’єкт у Львові. За словами організаторів проекту, роботи із монтажу майданчика триватимуть щонайменше 1 місяць. Після цього він буде наданий в експлуатацію господарям собак міста Львова.

Землю та кошти на закупівлю огорожі для зведення такого майданчика виділила Львівська міська рада. Компанія «Kormotech», в свою чергу, забезпечить встановлення  усіх елементів інфраструктури. За словами Ольги Кирилович, координатора проекту Dog-Friendly City, майданчик включатиме дві секції із спеціальних тренувальних снарядів «аджиліті»*.

«Перша секція буде для маленьких порід і цуценят з еко-аджиліті (колоди і пеньки), – розповідає Ольга Кирилович. – Друга секція буде для великих порід з повноцінними снарядами для аджиліті: бар’єри, гірка та багато іншого». За проектом, майданчик буде оснащений також лавочками для власників і станціями для прибирання за собаками (диспенсери зі спеціальними пакетами та смітниками).12705377_458879427649782_6635565303351547071_n

За словами організаторів проекту, навесні планується зведення другого тренувально-вигульного майданчика для собак у Парку культури.

*Аджиліті – це спеціальна смуга перешкод, яка тренує в собаках точність та швидкість, а також у вигляді цікавої та рухливої гри фізично розвиває тварин.

 

Інформаційна довідка

Компанія Kormotech понад 12 років працює на ринку товарів для тварин. Kormotech виготовляє сухі та вологі корми для котів та собак під ТМ “Optimeal”, “Club 4 Paws”, “Мяу!”, “Гав!”. Компанія належить до трійки лідерів українського ринку. Виробничі потужності розташовані на Львівщині. Компанія реалізовує свою цінність любові до тварин не лише через створення якісної продукції, а й через низку соціальних проектів, покликаних зробити життя чотирилапих в Україні кращим.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий