У Львові порахували безпритульних собак. Дізнайтесь, скільки у місті чотирилапих безхатьків!

ЛКП «Лев» разом із волонтерами підрахували, скільки у Львові чотирилапих безхатченків. Тепер, знаючи точну кількість, комунальні служби можуть точно розрахувати плани зі стерилізації та вакцинації усіх собак, а волонтери матимуть план для прилаштувань усіх красенів у нові родини.14010099_1165005893538493_1049055_n

До перерахунку долучилися представники міжнародної бази даних «Animal-id.info», представники Громадської ініціативи «Dog Friendly City», волонтери. Замовником виступило ЛКП «Лев». Фіксували та рахували тварин, в основному, за допомогою спеціального мобільного додатка.

Понад 600 чотирилапих безхатченків зафіксували волонтери у Львові. За словами організаторів цього підрахунку, така кількість є оптимальною для міста і вона не змінна уже певний час, що говорить про те, що суттєвого приросту популяції немає і ситуація під контролем.

А от відсоток стерилізованих безпритульних собак у Львові складає 28,7%. Аналогічно рахували чотирилапих і в інших містах України і виявилось, що у Львові – найменша кількість чотирилапих безхатченків.

Як зазначила керівник ЛКП «Лев» Оксана Кошак, цими цифрами ЛКП поділиться з міжнародною організацією, яка працює над вирішенням проблем безпритульних тварин у різних країнах світу. «Вони нададуть нам свої рекомендації, яким чином нам надалі працювати», – зауважила Оксана Кошак.

Компанія Kormotech є партнером ЛКП «Лев» і забезпечує підприємство якісним харчуванням для тих тварин, які потрапляють туди на карантин, стерилізацію, вакцинацію та лікування. Львів є одним із українських флагманів у питанні гуманної регуляції чисельності безпритульних тварин, адже у місті є відповідна концепція.

Загалом, Львів дуже плідно працює над міською інфраструктурою для тварин, уже відкрився Перший тренувально-вигульний майданчик із спеціальними тренажерами для собак, які були встановлені за фінансової підтримки компанії.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий