У Львові рахують безпритульних собак. Долучайтесь!

Ви багато разів запитували, навіщо проводити реєстрацію тварин у місті, рахувати чотирилапих безхатченків та чіпувати усіх? Всі ці кроки – шлях до цивілізованого співіснування тварин у людей у міському просторі. Тепер ЛКП «Лев» займається підрахунком усіх безпритульних собак у місті. Навіщо це робити і як кожен може долучитись, читайте далі!

Найважливіше, із чого треба почати – підрахунок тварин відбудеться уже цими днями: 3 і 4 серпня. Про це на своїй сторінці розповідає ЛКП «Лев». Навіщо це потрібно? Аби знати, скільки ж чотирилапих безхатченків живе у Львові і як саме можна ефективно працювати, аби ця кількість не перевищували критичних позначок.

13898428_1158810017491414_1516168987_o

Як допомогти?

Волонтери ЛКП «Лев» уже умовно поділили місто на 86 секторів, відтак, до процесу підрахунку мають долучитися 86 волонтерів. «Для ефективного підрахунку місто умовно поділено на 86 секторів, – розповідають працівники ЛКП «Лев». –  Тому нам потрібно залуч ити 86 волонтерів, що допоможуть збирати інформацію у цих секторах. Усім, хто хоче долучитися до процесу, треба заповнити анкету за посиланням.

Анкета дуже проста і містить лише ті запитання, відповіді на які необхідні для ефективної роботи під час підрахунку безпритульних собак.

Допомагатиме у підрахунку проект Animal-id.info. «Львів – одне з небагатьох міст в Україні, де проблема безпритульних собак майже вирішена. Комунальне підприємство ЛКП «Лев», громадські організації та просто небайдужі люди працюють невтомно й ефективно, можуть заслужено похвалитися чудовими результатами гуманного скорочення чисельності тварин на вулицях. Завдяки їм багато песиків знаходять новий дім. Але це не причина зупинятися чи переносити це питання до другорядних. Навпаки, такий успіх – це стимул набирати обертів, вдосконалюватися, ділитися досвідом!»

Долучайтесь до підрахунку безпритульних тварин у Львові, аби наше місто було дійсно цивілізованим! Нагадаємо, що раніше у Львові вже відкрився перший тренувально-вигульний майданчик, де всі без винятку можуть безкоштовно потренувати собаку на спеціальних тренажерах.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий