У Львові українські та польські ветеринари обміняються досвідом

У п’ятницю, 24 липня, у Львові відбудеться ветеринарна конференція, де фахівці з України і Польщі обміняються досвідом.У Львові українські та польські ветеринари обміняються досвідом

Конференція відбудеться на базі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького. Її спільно організовує університет разом із Люблінським природничим університетом.

«Польська сторона є організатором цієї конференції, яка є заходом-закриттям спільного українсько-польського проекту «Створення ветеринарної школи передових методів діагностики зі спеціалізованими лабораторіями». Ми проводили його тут протягом останніх двох років, – розповів куратор проекту, кандидат ветеринарних наук, доцент Ігор Максимович. – Втім, на цьому діяльність нашого проекту не закінчиться, ми просто хотіли зробити такий захід, аби відзначити новий етап. Протягом цих років на базі нашого університету проводилось навчання українських ветеринарів на новітньому обладнанні, яке ми отримали від партнерів. Ми будемо продовжувати такі практичні курси і далі».

У конференції в п’ятницю візьмуть участь українські та польські ветеринари, а присвячена вона буде обговоренню актуального стану інфекційних захворювань в Україні а також методам їхнього лікування згідно зі стандартами ЄС. Лекції із цієї теми, які розпочнуться з 9 години 24 липня, можна відвідати за адресою вул. Пекарська, 50 (Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького). Кількість місць у залі обмежена.

Конференція, як і сам проект «Створення ветеринарної школи передових методів діагностики зі спеціалізованими лабораторіями» фінансується з Фондів Європейського Союзу. Компанія Kormotech, №1 у сфері харчування тварин, підтримує цей проект, адже він є унікальним для нашої країни. Завдяки практичним курсам, досвід роботи із новітнім обладнанням отримали ветеринари зі Львова, Києва, Харкова, Сум, Одеси, Чернівців, Івано-Франківська та Рівного.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий