У Львові відбувся традиційний ветеринарний конгрес

У Львові завершився традиційний ветеринарний конгрес, на якому зібрались спеціалісти-ветеринари з багатьох країн, а також українські фахівці. Цього разу загальна кількість учасників і спонсорів, разом із командою організаторів сягнула відмітки у 275 осіб.

Учасники конгресу відзначили, що атмосфера цього разу була дуже особливою. Можливо, це спричинене ситуацією в Україні, через яку всі відчувають потребу в об’єднанні та взаємній підтримці.

ветеринарний конгрес у ЛьвовіСвоїми враженнями від конгресу поділився Сергій Кондрат – шеф-редактор VETZOO Profy:

«На мою думку, родзинкою третього дня стала екскурсія на виробництво компанії «Кормотех», на яку були запрошені всі охочі учасники конгресу. На жаль, через зміщення графіку доповідей, не всі бажаючі потрапили на екскурсію. Втім, близько 30 фахівців все ж відвідали завод компанії на Львівщині. Команда «Кормотех» вміє неперевершено влаштовувати подібні заходи, тому враження від екскурсії лишилися вельми яскраві. А, щоб не бути голослівним, наведу декілька відгуків учасників конгресу і тих, кому пощастило долучитися до екскурсії на виробництво «Кормотеху».

Інші учасники відзначили в першу чергу атмосферність конгресу та молодих і амбітних спеціалістів, які представляли свої дослідження під ас наукової частини конгресу.

ветеринарний конгрес у Львові 2Дмитро Бережний, к.в.н., доцент, головний лікар ветеринарного центру «10 друзів» (Суми):

«Цей конгрес яскраво відрізнявся від усіх попередніх за останні років так п’ять, а може і більше. І що приємно в кращий бік. Я давно не відчував наскільки дружньої атмосфери. Дуже давно. Цей конгрес був з душею, і душа була молода. Мені всі три дні здавалося що я поринув в атмосферу отак 15-річної давнини. Коли окрім знань на конгресах була традиція отримувати посмішки і гарний настрій. З’явилося багато молодих лікарів: сміливих, амбітних, розумних з правильною харизмою, які вміють отримувати знання і віддавати їх.

Викликало розчулення і гордість, що у нас в країні, не дивлячись на всі складнощі по-колишньому є люди, які йдуть вперед, славлять нашу професію і допомагають їй бути на вершині. А це без сучасного обладнання, без вірно розроблених і впроваджених технологій було-б неможливо. Я маю на увазі компанії, що представили свою, я підкреслюю – свою продукцію на суд наших лікарів-практиків. Це і сучасні медичні меблі та рентген обладнання, а також корми, і засоби для реабілітації тварин. Все це просто чудово».

ветеринарний конгрес у Львові 3Альона Коцеруба, ветлікар (Одеса):

«Конференція пройшла в дружній обстановці. Багато зарубіжних колег приїхали поділиться досвідом. На конференції відбувся невеличкий ярмарок, на якому світові виробники презентували новинки ветеринарних товарів та обладнання. Також була проведена безкоштовна екскурсія на завод з виробництва кормів компанії «Кормотех», що розташований в екологічно чистому районі Львівщини. Нас познайомили з виробництвом кормів, якість яких відповідає всім стандартам і входить до трійки лідерів в Україні, і кожного року набирає обертів в країнах СНД. Я залишилася дуже задоволена поїздкою, отриманими знаннями і новими емоціями, які я ввібрала в місті Львів!»

ветеринарний конгрес у Львові 4Іван Каганець, головний лікар ветеринарної клініки «4 лапи» (Мукачеве):

«В цілому задоволений конференцією у Львові, як організаційною частиною так і тематикою. Вразила велика кількість відвідувачів, зустріч з друзями та колегами, а справжньою родзинкою стала екскурсія на завод «Кормотех», який приємно здивував своєю потужністю, новітніми технологіями та високою якістю кінцевого продукту. Велика подяка колективу «Кормотеху» за організацію справжнього свята».

ветеринарний конгрес у Львові 5Мар’ян Лобаз, головний лікар ветеринарної клініки (Івано-Франківськ):

«Дуже радий що був у Львові, переконався у якості продукції компанії «Кормотех», відвідавши виробництво, і ще трішки підняв знання по різних напрямах ветеринарної медицини».

Вже цими вихідними ветеринари зберуться на щорічну конференцію в Харкові, яку організовує клініка «Пес+Кіт», де продовжать обмін досвідом та самовдосконалення задля життя і здоров’я всіх чотирилапих України.

З учасниками конгресу спілкувався Сергій Кондрат – шеф-редактор VETZOO Profy

Фоторепортаж з екскурсії на заводи з виробництва сухих і вологих кормів компанії «Кормотех» дивіться тут

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий