У Львові відкрилось зоокафе з унікальним меню для тварин

зоокафе

З початку травня у Львові розпочало роботу кафе любителів тварин. Тут можна і каву випити, і з котиками побавитись.

За словами авторки цього проекту і засновниці кафе Тетяни Годок, у кафе будуть постійно жити 12 котів-резидентів та єнот. Відтак, кожен відвідувач зможе отримати необхідну дозу «кототерапії».

 

«Кількох пухнастих резидентів в заклад передали місцеві волонтери, декого просто підбирали на вулиці. Тепер  їхнє життя докорінно змінилось.  Ними опікується ветеринар: тобто вони здорові, прищеплені та стерилізовані. З іншого боку, вони абсолютно безпечні для відвідувачів закладу.«Ми дотримуємося всіх необхідних санітарних норм – тварини здорові, а підлога й столи регулярно обробляються відповідними розчинами, тож боятися про своє здоров’я не варто, до питання чистоти ми підходимо особливо», – говорить Тетяна.

інтерєр зоокафеА ще котики ZooCafe завжди ситі. Компанія «Кормотех» долучилась до створення закладу, в якому люблять тварин, а також надала для годування чотирилапих преміальні раціони, рецептура яких розроблялась у самій Швейцарії. В склад продуктів входять складники, що дозволяють щоденно забезпечувати імунітет чотирилапих. Тож місцеві коти отримали такий собі рай на землі – смакують натуральним, любові отримують достатньо,  вдосталь бавляться, ще й мають власного ветеринара!

За словами Тетяни Годок, у її планах ще й забрати одного кота із зони АТО, аби у Львові створити для чотирилапого всі умови для щасливого і спокійного життя, сповненого любові. Ветеринар Анатолій Савончук зауважує, що такі умови життя підуть чотирилапим на користь, бо для котів любові забагато не буває.

хаски в зоокафеКрім місцевих пухнастиків, кафе постійно відвідують й інші чотирилапі– тут для них приготували зручні ліжечка таціле меню. В окремому залі можна розташуватись із власним улюбленцем і всім разом провести час за смачним обідом.

Перші відвідувачі вже оцінили принади цього унікального закладу, тож він обіцяє бути родзинкою Львова. Переконатись у цьому можна за адресою вул. Коперника, 11.

Також, можете переглянути фотозвіт нашого відвідування.

Коментування на даний момент заборонено

Обсуждение закрыто.