У Львові відкриється перше Zoo Cafe для зняття стресу разом із пухнастиками

щасливі перші клієнти зоокафе1 травня у центрі міста (по вулиці Коперника 11) офіційно запрацює перше українське Zoo Cafe.

Пробне відкриття відбулось 25 квітня. В перший день заклад відвідало 60 осіб. Більшість з них прийшли з дітьми та залишились дуже задоволеними.

Сьогодні в ресторані мешкає 8 котів. 5 з них вже мають імена: Бандерівка, Меліса, Томас, Ласка та Лакі. Троє чекають на клички, які мають допомогти вигадати відвідувачі. Загалом за планом їх буде 12, а також єнот.

Zoo Cafe має 2 зали – ресторан з повноцінною кухнею та ігрову зону. Сюди можна прийти як на смачну вечерю (в закладі працює повноцінна кухня) так і на атракції з дітлахами. Засновники вірять, що подарують щасливі миті спілкування з котиками тим, хто обожнює «чотирилапих хитрунів». Та, в першу чергу, тим, у кого немає можливості завести собі їх вдома. Також Zoo Cafe має окрему зону, куди можна приходити зі своїми тваринами, та нагодувати не тільки себе, а і чотирилапого друга.

Усі тварини-резиденти Zoo Cafe здорові (стерилізовані та вакциновані), адже у них є свій ветеринар. Ще, в них є власна кімнатка для відпочинку та сну, безліч іграшок та море смачної їжі. Харчуються котики преміальним кормом «Optimeal», покликання якого – щоденний захист імунітету.

В Zoo Cafe постійно проводитимуться конкурси та інші ініціативи націлені на популяризацію шанобливого ставлення та любові до тварин.

1-го травня відбудеться розіграш подарунків. Отримати їх зможе кожен, хто відвідає заклад цього дня.

 

Передісторія

Восени 2010 року Тетяна Годок – корінна жителька м. Ялта, на вулиці просто неба, знайшла своє перше кошеня. Про те, що вона обожнює котів, Тетяна знала з глибокого дитинства, але що ця любов переросте у справу – не здогадувалась. Мурці, знайденій на смітнику, сьогодні вже 5 і це доросла кішка до якої доєдналась вишукана пані породи Мейн-кун. Живуть вони дружно та щасливо. В 2014 році Тетяна з чоловіком та 2-ма кішками переїхали до серця Європи міста Львова, де одразу зрозуміли, що це місто готове з радістю зустріти їхню «кото-ідею».

Коментування на даний момент заборонено

Обсуждение закрыто.