У Львові виставою привчають людей відповідально поводитись із тваринами

Відповідальне поводження із тваринами – запорука щасливого співжиття людей і чотирилапих в місті. Мало хто замислюється, що безпритульні тварини опинились на вулиці зокрема через своїх господарів. Когось викинули, хтось загубився і через відсутність жетона з контактами господаря так і не повернувся додому. Що ж таке, бути відповідальним господарем, розповіли у Львові виставою «Dogs».

Унікальний проект стартував у Львові. 27 березня відбулась прем’єра вистави, створеної спільними зусиллями Першого українського театру для дітей і юнацтва та ЛКП «Лев». Головні герої вистави – безпритульні собаки. Вони постійно голодні, не мають даху над головою… Єдине, що в них є, – це Яр, де вони живуть у зграї чи поодинці. У Яру, як і в зграї, є свої правила, свої щоденні клопоти та завдання. Усіх героїв об’єднує гордість, яка не дозволяє їм жалітися і скиглити, бо кожен з них – вільний, вони «народжуються і вмирають так легко». Проте в душі кожного героя живе мрія, мрія незалежних псів про залежність, мрія про свою людину. Собаки мріють не про господаря чи власника, який припне на ланцюг і буде годувати. Вони шукають людину-друга, а також свого місця – собачі дверцята, за якими так добре живуть пси.1

Фото: ZAXID.NET

«Dogs» змушує інакше подивитись на безпритульних тварин, замислитись про їхню важку долю і роль Людини у цій долі. Давайте ж усі будемо більш людяними до кожного чотирилапого, адже це так просто!

Просто підгодувати голодну тварину, просто допомогти їй зігрітись в холоди. Так просто не проганяти її просто для забави… І ще простіше відповідально підходити до власного чотирилапого. Подивіться наш Кодекс господаря і перевірте, наскільки Ви відповідальні щодо власного улюбленця. Прості поради на щодень зроблять комфортним і безпечним Ваше спільне щасливе життя!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий