У Львові власники тварин можуть запропонувати свої ідеї щодо правил реєстрації тварин у місті

ЛКП «Лев» разом із міською радою Львова висунули на громадський розгляд нові правила реєстрації домашніх тваринам в місті. Тепер місцеві власники тварин мають кілька днів, аби внести свої зауваження та пропозиції до нових правил.13342222_1119711564734593_890561715_n

Зараз такий важливий для усіх власників тварин документ приймається спільно із усіма зацікавленими сторонами: міською владою, зоозахисниками, волонтерами і самими власниками чотирилапих улюбленців. В березні міська рада прийняла Правила утримання і поводження з тваринами у Львові.

«Друзі, до Вашої уваги скоригований проект «Правил реєстрації домашніх тварин на території м. Львова». У продовження обговорення їх з громадою Львова просимо Вас до цієї п’ятниці, 3 червня, додавати Ваші ідеї та відгуки», – звернулися працівники ЛКП «Лев» до громади на своїй сторінці у Фейсбук.

Із правилами можна ознайомитись тут.

Відповідно з новими правилами, домашні собаки у Львові мають бути зареєстровані, а їхню реєстрацію засвідчує жетон. Записатись на реєстрацію можна як на ЛКП «Лев», так і на базі інших ветеринарних чи кінологічних установ, які матимуть відповідний дозвіл на таку реєстрацію.

Згідно із правками, що пропонують внести у нові правила, обов’язкова реєстрація собак у Львові має стартувати не з травня (як зазначалось раніше), а з жовтня 2016 року.

Детальніше про правила утримання і поводження із тваринами у Львові читайте тут.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий