У Львові введуть нові правила утримання і поводження з тваринами

Цими днями львівська міська влада має прийняти нові правила утримання та поводження із тваринами. Що ці зміни несуть для кожного із власників чотирилапих та де пройти необхідні процедури? Читайте далі все, що необхідно знати!

Частина оновлених правил стосується кожного (наголошуємо, кожного!) власника домашніх тварин у місті. Йдеться про реєстрацію. Коли ці ухвали наберуть чинності, кожна домашня тварина Львова має бути зареєстрована в обов’язковому порядку.

лкп

Реєстрація необхідна для декількох речей:

  • Швидкий пошук і повернення загубленої тварини (якщо тварину знайдуть працівники ЛКП «Лев», чи вона потрапить туди в інший спосіб, працівники знатимуть достатньо, аби швидко повернути тварину господарю);
  • Повернення викрадених тварин;
  • Контролювати господарів (тварина – це відповідальність, тож господар має відчувати, що не може просто так викинути собаку на вулицю абощо);

Що таке реєстрація тварини?

Коли правила наберуть чинності, ветеринарний паспорт уже не буде правом власності на тварину. Таке право набувається лише після реєстрації. Воно підтверджується номерним жетоном з відповідною реєстрацією в електронній базі даних домашніх тварин м. Львова. Цей жетон повинен бути на тварині, коли вона не вдома. Тварину необхідно зареєструвати протягом 10 діб з моменту придбання.

Реєстрацію, перереєстрацію та облік тварин проводить ЛКП “Лев” та установи ветеринарної медицини. Реєстрацію тварин можна проводити і безпосередньо за місцем проживання власника. Поліція зможе вияснити, чи зареєстрована тварина, саме за наявності жетона під час прогулянок.

Нові правила вигулу

Зміни торкнулись і процедуру вигулу чотирилапих. Тепер на вулиці власник має забезпечити наявність мінімум двох речей: нашийника з повідцем та жетона. Є також категорії собак (існує відповідний перелік), які обов’язково мусять мати намордник.

xAtYBUdoiI

Важливою для кожного інформацією стане те, що нові правила зазначають, що власники домашніх тварин зобов’язані прибирати за своїми вихованцями  екскременти на будь-якій території, включаючи територію під’їздів, сходових кліток, ліфтів, а також доріжок, тротуарів, газонів. За порушення такої норми передбачені штрафи. Спеціальні станції для прибирання вже встановлені та функціонують у Сихівському районі.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий