У Львові з’явиться крематорій для тварин

Cпеціальний модульний утилізаційний комплекс закупить львівське комунальне підприємство «Лев». Таке рішення 12 жовтня прийняв виконавчий комітет Львівської міської ради, повідомляє сайт 032.ua

cat-1287438_960_720

Провести необхідні тендерні процедури й придбати крематор заплановано ще цього року. Запрацює установка від початку 2019 року. На придбання устаткування виділили 1 мільйон гривень. Крематор згодом мають встановити на вулиці Шевченка, 366а, де планують збудувати притулок для тварин. А поки для установки шукатимуть тимчасове місце. 

До цього львів’яни здавали рештки тварин на ЛКП «Лев», звідки їх відвозять на «Укрветсанзавод» у місті Жовква. Інші хоронять тварин у лісопосадках і парках на території міста. Це призводить до неналежного санітарного стану. 

«Нарешті Львів на крок ближче до важливої цілі – закупівлі необхідного обладнання для кремації померлих тварин. Такою процедурою користується чимало цивілізованих країн світу. У нашому місті є велика проблема з тим, що люди не мають куди здати трупи померлих тварин на утилізацію, щоб це було на певному рівні і отримати задовільний сервіс. Львів’яни здають рештки до нас на підприємство, ми потім завозимо їх на «Укрветсанзавод» у Жовкву», – каже директор ЛКП «Лев» Оксана Кошак.

Процедуру кремації здійснюватимуть працівники ЛКП «Лев». Так утилізуватимуть рештки безпритульних тварин, підібрані на вулицях міста. Послугою зможуть скористатись мешканці Львова, у яких померли улюбленці, а також медичні заклади для спалювання відходів після хірургічних втручань. 

Плани з облаштування міського крематорію, колумбарію (сховища урн після кремації) і цвинтаря для тварин ЛКП «Лев» анонсувало цього року. Раніше у Львові реєстрували електронну петицію з відповідною пропозицією. 

Джерело: 032.ua

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий