У Львові зареєстрували уже кілька сотень домашніх тварин. А ви уже реєстрували свого чотирилапого?

Кілька тижнів тому стартувала обов’язкова реєстрація собак у Львові. І за цей час ЛКП «Лев» встигло зареєструвати близько трьох сотень собак! А ви уже є в цьому списку?

Власники тварин у Львові зареєстрували майже 300 собак. Про це інформує ЛКП «Лев».

«Реєстрація домашніх собак однозначно має багато переваг – для самих тварин, для їх власників та для міста. Відповідно, якщо собака раптом загубиться чи втече, то матиме нагоду швиденько повернутись додому, не стресуватиме і не поповнюватиме ряди безпритульних собак Львова. Мешканцям міста реєстрація тварин дасть можливість бути більш спокійними, адже собаки із жетонами безпечні – в усіх тварин, яких реєструємо, перевіряємо наявність відмітки у ветеринарному паспорті про вакцинацію від сказу, або ж самі безкоштовно їх вакцинуємо», – пояснює директор ЛКП «Лев» Оксана Кошак.

Нагадуємо, що реєстрація є обов’язковою для всіх домашніх собак Львова. «Власники собак мають 4 місяці, аби звернутися до ЛКП «Лев» – приїхати безпосередньо до нас чи зареєструвати тварину онлайн і отримати реєстраційну картку та жетон. У разі, якщо собака загубиться, ми зможемо просканувати СЖ-код і швидко віднайти власника тварини. З початку 2017 року правоохоронні органи почнуть контролювати виконання ухвали про реєстрацію», – розповідає Оксана Кошак.

Зареєструвати свого песика можна безпосередньо на ЛКП «Лев», Львів вул. Промислова, 56. Працівники підприємства просять дзвонити заздалегідь, бо очікують великий ажіотаж на реєстрацію собак.

За детальнішою інформацією про реєстрацію тварин можна звертатися в ЛКП «Лев», тел.: 068 535 4545, щодня без вихідних з 8:00 до 20:00. Також можна зареєструвати тварину онлайн, тоді представники ЛКП «Лев» приїдуть до Вас для підтвердження реєстрації.

Аби зареєструватись, необхідно прийти разом з улюбленцем, взяти з собою його ветеринарний паспорт (такий має бути в кожного собаки), а також свій паспорт. Ви отримаєте реєстраційну картку, а також жетон із унікальним QR-кодом, який треба надівати на нашийник свого улюбленця під час прогулянок.

Реєстрація в ЛКП «Лев» коштує 52 гривні 63 копійки за одного собаку.за словами власників, які уже пройшли процедуру, триває вона близько 15-20 хвилин.

До 1 січня домашніх тварин потрібно обов’язково зареєструвати. Інакше на власників накладатимуть штрафи у розмірі від 17 до 50 гривень.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий