У травні у Львові відбудуться практичні курси для ветеринарів з міжнародними лекторами

Реєструйтесь на участь у практичних курсах та майстер-класах для ветеринарних лікарів, які пройдуть у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького 16-17 травня 2016 року.AvdeTe3mMX4YsFG9iDxTEg

У травні 2016 року у Львові пройдуть практичні курси та майстер-класи для ветеринарних лікарів за темами: «Відтворення собак» та «Гастроентерологія собак і котів». Організовує навчання спільно Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького та Природничий університет (м. Вроцлав, Польща). Співорганізаторами заходу є Компанія КОРМОТЕХ, компанія KRKA, ТОВ «Ветеко».

Особливістю курсів стане участь лекторів із країн Європи та міжнародний обмін досвідом у сфері гастроентерології собак і котів, а також відтворення собак. З темою гастроентерології працюватимуть: К. Куб’як, Й. Спужак, К. Глінська-Сухоцька, М. Янковський (Природничий університет, м. Вроцлав, Польща), І. Максимович (ЛНУВМ та БТ, м. Львів, Україна). Про відтворення собак говоритимуть: В. Ніжанський, Г. Боднар (Природничий університет, м. Вроцлав, Польща), В. Стефаник (ЛНУВМ та БТ, м. Львів, Україна). Важливо, що під час тренінгів учасники матимуть можливість попрацювати із наступним обладнанням: апарати УЗД фірми ESAOTE MYLABALPHA, MYLAB25GOLD (SN:6917), MYLAB ONEVET, MYLAB40, MYLABCLASSC та відеоендоскоп EC-530LP FUJION і відеогастроскоп EG-530 NW.

Курси проходять в межах Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013. В її межах на базі  Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького була створена ветеринарна школи передових методів діагностики зі спеціалізованими лабораторіями. Університет отримав сучасне обладнання, зокрема автомобіль «Ветеринарна допомога», цифровий рентгенапарат, ультразвукові апарати, ендоскоп, обладнання для лабораторних досліджень, хірургічне обладнання тощо.

Участь у курсах є безкоштовною, для участі обов’язкова реєстрація. Для реєстрації звертайтесь до Ігоря Максимовича: vetadst@gmail.com, 097 290 41 51 або до Василя Стефаника 096 468 67 28.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий